Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 266 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 5153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4379 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29457733,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16841308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 131211,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1526354,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10958860,9 мың теңге;
2) шығындар – 29504421,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 173052,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 173052,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219739,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219739,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2014 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 30000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
№ 16 сайлау округі
бойынша депутаты                           Т. Антонинова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
Мәслихаттың
2014 жылғы 7 қарашадағы
№ 266 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2014
жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 7ноября 2014 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 ноября 2014 года № 5153
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4379, опубликованное 9 января 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29457733,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16841308,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 131211,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1526354,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 10958860,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29504421,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 173052,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 173052,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219739,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219739,9 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 30000,0 тысяч тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 16                                Т. Антонинова
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 ноября 2014 года № 266
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 194
Бюджет города Костаная
на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы