Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 250 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4451 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 4387 тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 13791346,7 мың теңге;";
4) – 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321917,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321917,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Р. Бермухамбетов
Қалалық
мәслихат хатшысы                           В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының орынбасары
_________________ Е. Борисова
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 250 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 227 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2014 жылға
арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 17 февраля 2014 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4451
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 13791346,7 тысячи тенге;";
подпункты 4) – 6) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321917,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321917,7 тысячи тенге.";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Р. Бермухамбетов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель руководителя
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
финансов" акимата города
Рудного
_______________ Е. Борисова
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 февраля 2014 года № 250
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 227
Городской бюджет города
Рудного на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы