2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 2033 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 5182 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720–баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31–бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін, 2015 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақыдан кем емес мөлшерде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты, қосылған құн салығын төлеуге, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары М.Ә. Досболовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 қарашадағы
№ 2033 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 17.04.2015 № 582 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі, сағатпен
Еңбекақы төлемі
Нақты жұмыс жағдайлары
1
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаменті Рудный қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 5 ноября 2014 года № 2033. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2014 года № 5182
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере, не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2015 год.
3. Определить, что расходы на оплату труда, социальный налог, налог на добавленную стоимость, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, комиссионные вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Дуспулова М.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
Утвержден
постановлением акимата
города Рудного
от 5 ноября 2014 года
№ 2033
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 17.04.2015 № 582 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ, в часах
Оплата труда
Конкретные условия работ
1
Государственное учреждение "Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

9800
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
2
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Қостанай облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі Ортылығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Рудный филиалы
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
3
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
39200
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қостанай облысы Рудный қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
7840
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
5
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Рудный қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

9800
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Рудненский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Костанайской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
3
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Рудному Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
39200
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
4
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
7840
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
5
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

42816
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
6
"Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
7
"Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (мемлекеттік органы)
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
18840
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
8
Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
5424
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
9
Рудный қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, тәртіп сақтау бойынша көмек көрсету
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
24000
3920
Ең төменгі айлық жалақының 2,2 мөлшері
Ең төменгі айлық жалақының 2,5 мөлшері
Жұмыс уақытының жиынтық есебін қолдануымен және жұмыстың аяқталуы мен келесі жұмыс ауысымның басталуы арасындағы қоғамдық жұмыстарға қатысушының демалыс ұзақтығының міндетті сақталуымен ауысымды жұмыс кестесі бекітіледі.
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
10
Рудный қаласы әкімдігінің "Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қалалық мәдениет және демалыс саябағын жинауда және абаттандыруда күнделікті көмек көрсету

42816
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Качар"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
7
Государственное учреждение (государственный орган) "Аппарат акима города Рудного"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
18840
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
8
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
5424
2 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
9
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Рудного
Оказание помощи по поддержанию порядка, не требующей предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
24000
3920
2,2 минимальных размера месячной заработной платы
2,5 минимальных размера месячной заработной платы
Устанавливается сменный график работы с применением суммированного учета рабочего времени и обязательным соблюдением продолжительности отдыха участника общественных работ между окончанием работы и ее началом в следующую рабочую смену.
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
10
Государственное коммунальное предприятие "Городской парк культуры и отдыха" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве городского парка культуры и отдыха, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

23912
Ең төменгі айлық жалақының 2,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
1960
Ең төменгі айлық жалақының 2,5 мөлшері
11
Рудный қаласы әкімдігінің "РАХАТ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласы, Горняцк, Қашар кенттері, Перцев ауылы көшелерінің жүргінші жолын бойлайтын жиектерін үнемі қолмен тазарту
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласының, Горняцк
Қашар кенттерінің, Перцев ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда күнделікті көмек көрсету Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласының, Горняцк, Қашар кенттерінің, Перцев ауылының аумағын көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету

23912
1960
2,5 минимальных размера месячной заработной платы
2,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
11
Государственное коммунальное предприятие "РАХАТ" акимата города Рудного
Регулярная ручная очистка бордюр вдоль проезжей части улиц города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве территории города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в работах по озеленению территории города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка не требующая предварительной профессиональной подготовки работника