Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 5272 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 671 412,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 630 882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 629,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 102 557,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 901 344,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 782 370,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 958,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 958,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 20.01.2015 № 360 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.03.2015 № 395 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.05.2015 № 411 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.07.2015 № 426 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.08.2015 № 434 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.09.2015 № 442 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2015 № 448 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін 2015 жылға арналған бюджеттік субвенциялардың көлемі 0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. Рудный қаласының қалалық бюджетінен 2015 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 7616256,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резервінің мөлшері 50000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Горняцк кентінің 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және Қашар кентінің 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-1. Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 18.08.2015 № 434 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 22.09.2015 № 442 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 25 декабря 2014 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 декабря 2014 года № 5272
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 671 412,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 630 882,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 36 629,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 102 557,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 901 344,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 782 370,3 тысячи тенге;3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –110 958,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 958,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 20.01.2015 № 360 (вводится в действие с 01.01.2015); от 20.03.2015 № 395 вводится в действие с 01.01.2015); от 27.05.2015 № 411 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.07.2015 № 426 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.08.2015 № 434 (вводится в действие с 01.01.2015); от 22.09.2015 № 442 (вводится в действие с 01.01.2015); от 20.10.2015 № 448 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской бюджет города Рудного, на 2015 год составляют 0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий из городского бюджета города Рудного в областной бюджет на 2015 год составляют 7616256,0 тысяч тенге.
4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2015 год в сумме 50000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2015 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2015 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2015 год согласно приложению 6.
6-1. Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Рудного Костанайской области от 18.08.2015 № 434 (вводится в действие с 01.01.2015); исключен решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.09.2015 № 442 (вводится в действие с 01.01.2015).

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2380,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2380,0
Мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 7-қосымша
2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына берілетін трансферттердің
аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер,
ауылдық округтер арасында бөлінуі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2380,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2380,0
Приложение 7
к решению маслихата
от 25 декабря 2014 года № 342
Распределение трансфертов органам местного
самоуправления между городами районного
значения, селами, поселками, сельскими
округами на 2015 год

Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 18.08.2015 № 434 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 22.09.2015 № 442 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением маслихата города Рудного Костанайской области от 18.08.2015 года № 434 (вводится в действие с 01.01.2015); исключено решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.09.2015 № 442 (вводится в действие с 01.01.2015).