Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 146 "Арқалық қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 153 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда № 4442 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 146 "Арқалық қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4377 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3581212,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1162000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10068,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 34978,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2374166,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 1720482,0 мың теңге;
2) шығындар – 3670349,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40123,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -129260,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129260,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған қала бюджетінде 4080,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылған, оның ішінде:
республикалық бюджетке 4078,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 2,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Қ. Смағұлов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2014 жылғы 14 ақпандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2014 жылға
арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 146 "О бюджете города Аркалыка на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19 февраля 2014 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2014 года № 4442
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 146 "О бюджете города Аркалыка на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4377, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Торгай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3581212,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1162000,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10068,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 34978,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2374166,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1720482,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3670349,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40123,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129260,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129260,8 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. В бюджете города на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 4080,1 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 4078,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 2,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии
Аркалыкского
городского маслихата                       К. Смагулов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
___________ А. Мухамбетжанова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_______________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 февраля 2014 года № 153
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 146
Бюджет города Аркалыка
на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы