Қала әкімдігінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 29а "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 94 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 4495 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 29.01.2016 № 40 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабы 3–тармағын және 18-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Конституциялық Заңының 1–бабы 11-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабына сәйкес, қолданыстағы нормативтік құқықтық актісімен сәйкестендіруге байланысты Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 29а "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-80 тіркелген, 2008 жылғы 21 наурызда "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы";
2) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық елді мекендерде істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";

О внесении изменений в постановление акимата города от 31 января 2008 года № 29а "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 24 февраля 2014 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2014 года № 4495. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 29 января 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 29.01.2016 № 40 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 18 и пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) пункта 11 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с приведением в соответствие с действующим нормативным правовым актом акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 31 января 2008 года № 29а "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-3-80, опубликовано 21 марта 2008 года в газете "Арқалық хабары") следующие изменения:
1) наименование к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки";
2) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.";

3) аталған қаулының қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық
қаласының әкімі                            Ғ. Бекмұхамедов
Қостанай облысының
Арқалық қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 94 қаулысына қосымша
Қала бюджеті есебінен азаматтық қызметші
болып табылатын, ауылдық елді мекендерде жұмыс
істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық
жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік
қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және
ветеринария саласындағы мамандарға
лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік қызметкер;
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) оқу бөлімі бойынша, тәрбие бөлімі бойынша, ғылым бойынша директордың орынбасары;
3) балабақша меңгерушісі;
4) әдіскер;
5) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
6) оқытушы;
7) балабақшадағы тілдер оқытушысы;
8) оқытушы–психолог;
9) қосымша білім беру педагогы;
10) әлеуметтік педагог;
11) алғашқы әскери даярлық бойынша ұйымдастырушы-педагог;
12) кітапхана меңгерушісі;
13) кітапханашы;
14) аға жетекші;
15) тәрбиеші;
16) логопед;
17) музыка жетекшісі;
18) лаборант;
19) дәрігер;
20) мейірбике
21) диеталық медбике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) библиограф;
3) кітапханашы;
4) хореограф;
5) әдіскер;
6) ауыл клубының меңгерушісі;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) музыкалық жетекшісі;
9) сурет жетекшісі.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) спорт жөніндегі әдіскер.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері.

3) приложение к данному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Аркалыка                            Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 24 февраля 2014 год № 94
Перечень должностей специалистов
в области социального обеспечения, образования,
культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими
служащими, работающих в сельской местности и имеющих право
на повышенные на двадцать пять процентов должностные
оклады и тарифные ставки, за счет средств
городского бюджета
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник.
2. Должности специалистов образования:
1) директор;
2) заместитель директора: по учебной части, по воспитательной части, по науке;
3) заведующий детским садом;
4) методист;
5) инструктор по физкультуре;
6) учитель;
7) преподаватель языков в детских садах;
8) педагог-психолог;
9) педагог дополнительного образования;
10) социальный педагог;
11) педагог-организатор по НВП;
12) заведующий библиотекой;
13) библиотекарь;
14) старший вожатый;
15) воспитатель;
16) логопед;
17) музыкальный руководитель;
18) лаборант;
19) врач;
20) медицинская сестра;
21) диетическая сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор;
2) библиограф;
3) библиотекарь;
4) хореограф;
5) методист;
6) заведующий сельским клубом;
7) культорганизатор;
8) музыкальный руководитель;
9) художественный руководитель.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист по спорту.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринар.