Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 189 "Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 207 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4453 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 7 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 14.01.2015 № 7 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 189 "Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4386 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3261989,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2316932,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10068,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 920989,0 мың теңге;
2) шығындар – 3262073,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25084,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25084,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 4939,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
жедел шығындарға – 4939,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын іске асыруға:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан орындарында жол белгілері мен көрсеткіштерді орнатуға 240 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 189 "О бюджете города Лисаковска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 февраля 2014 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4453. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 января 2015 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14.01.2015 № 7).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 189 "О бюджете города Лисаковска на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4386, опубликовано 23, 30 января 2014 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3261989,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2316932,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10068,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 920989,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3262073,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25084,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25084,4 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2014 год в сумме 4939,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 4939,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов:
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в сумме 240 тысяч тенге;

Лисаков қаласының № 2 орта мектебін күрделі жөндеу жүргізуге 100000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 84,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 және 5-қосымшалары осы шешімнің 123 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 207 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

на проведение капитального ремонта средней школы № 2 города Лисаковска в сумме 100000,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 84,4 тысячи тенге.";
приложения 123 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 февраля 2014 года № 207
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 189
Бюджет города Лисаковска на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы