2014 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 29 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда № 4426 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 6, 7, 8-тармақтарына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Мыналар белгіленсін:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметіне комиссиялық сыйақысын төлеу шығындары қоғамдық жұмыстарды орындау шартында белгіленген мөлшерлерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Амангелді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және жұмыс беруші арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.У. Хайруллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді
ауданының әкімі
Ж. Таукенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ М. Тобағабулов
Әкімдіктің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 29 қаулысымен бекітілген
2014 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
Амангелді ауданы әкімдігінің "Аман-су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 21 января 2014 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 февраля 2014 года № 4426. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктами 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирование на 2014 год.
2. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный Фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах установленных договором на выполнение общественных работ возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Амангельдинского района" и работодателем.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С.У.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Амангельдинского района
Ж. Таукенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Государственное
учреждение "Отдел занятости и
социальных программ
Амангельдинского района"
______________ М. Тобагабулов
Утвержден
постановлением акимата
от 21 января 2014 года № 29
Перечень организаций, виды, объемы и
конкретные условия общественных работ,
размер оплаты труда безработных, участвующих
в общественных работах и источник их
финансирование на 2014 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
1
Государственное коммунальное предприятие "Аман-Су" акимата Амангельдинского района

1. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін жұмыстар:
Амангелді ауылындығы
1) әкімдік маңайындағы алаңды қардан және қоқыстан тазалау;
2) С. Мауленов, А. Байтурсынов, Б. Майлин, А. Дуйсенбин, М. Дулатов, Д. Божманов, М. Маметова, К. Қанжығалин, Н. Ахметбеков, Кейкі батыр көшелерін қоқыстан көктемгі тазартуға көмектесу;
3) "Шұғыла" демалыс саябағында, А. Байтұрсынов, Б. Майлин көшелерінің бойында көктемгі ағаштарды отырғызуға қатысу;
4) әкімдік алаңында, А. Иманов мұражайы жанында, Жастар саябағында, "Шұғыла" демалыс саябағында, А. Иманов ескерткішінің жанында гүлзарларға гүлдер отырғызу, оларды жаз бойы күту;
5) С. Мауленов, А. Байтурсынов, Б. Майлин, А. Дүйсенбин, М. Дулатов, Д. Божманов, М. Маметова К. Канжыгалин, Н. Ахметбеков, Кейкі батыр көшелерін жаз бойы күнделікті тазартып отыру;
6) Жастар саябағында, "Шұғыла" демалыс саябағында, отырғызылған ағаштарды жаз бойы күтуге, суаруға көмектесу;
7) ауыл көшелеріндегі плакаттарды жаңартуға көмектесу;
8) ауыл орталығында күзгі ағаштарды отырғызуға көмектесу;
9) С. Мәуленов, А. Байтұрсынов, Б. Майлин, А. Дүйсенбин, М. Маметова, Қ. Қанжығалин, Н. Ахметбеков, Кейкі батыр, көшелерінде отырғызылған ағаштарды жаз бойы күтуге, суаруға көмектесу;
10) 16 пәтерлі коммуналдық үйлердің жанына көшеттер отырғызу, сондай-ақ оларды жаз бойы күтуге, суаруға көмек көрсету.
2. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Ақсай ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
3. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Үштоғай ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік–мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) орталық алаңды қардан, қоқыстан тазартуға көмектесу;
3) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
4. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Қарынсалды ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу.
5 Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Амантоғай ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) көктемгі ағаштарды отырғызуға қатысу;
3) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
6. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Қарасу ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) ауылдың орталық көшелерін қоқыстан көктемгі тазартуға көмектесу;

1. Работы не требующие предварительной профессиональной подготовки работника: село Амангельды
1) очистка от снега и мусора площади прилегающей к акимату;
2) помощь в весенней очистке от мусора улиц С. Мауленова, А. Байтурсынова, Б. Майлина, А. Дуйсенбина, М. Дулатова, Д. Божманова, М. Маметовой, К. Канжыгалина, Н. Ахметбекова, Кейки батыр;
3) участие в весенней посадке деревьев в парке отдыха "Шугыла", вдоль улиц А. Байтурсынова, Б. Майлина;
4) посадка цветов в клумбы, уход за ними в течение летнего периода Площадь акимата, возле музея А. Иманова, парка Молодежи, парка отдыха "Шугыла", возле памятника А. Иманова;
5) ежедневная уборка улиц С. Мауленова, А. Байтурсынова, Б. Майлина, А. Дуйсенбина, М. Дулатова, Д. Божманова, М. Маметовой, К. Канжыгалина, Н. Ахметбекова, Кейки батыра в течение летнего периода;
6) помощь в уходе, поливе за посаженными деревьями в течение летнего периода в парке Молодежи, в парке отдыха "Шугыла";
7) помощь в обновлении плакатов по улицам села;
8) помощь в осенней посадке деревьев в центре села;
9) помощь в уходе, поливе за посаженными деревьями в течение летнего периода по улицам С. Мауленова, А. Байтурсынова, Б. Майлина, А. Дуйсенбина, М. Маметовой, К. Канжыгалина, Н. Ахметбекова, Кейки батыр;
10) посадка саженцев возле 16 квартирных коммунальных домов, а также оказание помощи в уходе, поливе за ними в течение летнего периода.
2. Работы в селе Аксай, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) участие в осенней посадке деревьев.
3. Работы в селе Уштогай, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) помощь в очистке центральной площади от снега, мусора;
3) участие в осенней посадке деревьев.
4. Работы в селе Карынсалды, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега.
5. Работы в селе Амантогай, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) участие в весенней посадке деревьев;
3) участие в осенней посадке деревьев.
6. Работы в селе Карасу, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) помощь в весенней очистке от мусора центральных улиц села;

3) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
7. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Үрпек ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
8. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Байғабыл ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) ауылдың орталық көшелерін қоқыстан көктемгі тазартуға көмектесу;

3) участие в осенней посадке деревьев.
7. Работы в селе Урпек, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) участие в осенней посадке деревьев.
8. Работы в селе Байгабыл, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) помощь в весенней очистке от мусора центральных улиц села;

3) көктемгі ағаштарды отырғызуға қатысу;
4) саябаққа отырғызылған ағаштарды жаз бойы күтуге, суаруға көмектесу.
9. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Тасты ауылының жұмыстары:
1) ауылдың әлеуметтік-мәдени мекемелерінің аумақтарын үнемі қардан тазартуға көмектесу;
2) ауылдың орталық көшелерін қоқыстан көктемгі тазартуға көмектесу;
3) күзгі ағаштарды отырғызуға қатысу.
10. Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Құмкешу ауылының жұмыстары:

3) участие в весенней посадке деревьев;
4) помощь в уходе, поливе за посаженными в парке деревьями в течение летнего периода.
9. Работы в селе Тасты, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника:
1) помощь в регулярной очистке территории социально-культурных учреждении села от снега;
2) помощь в весенней очистке от мусора центральных улиц села;
3) участие в осенней посадке деревьев.
10. Работы в селе Кумкешу, не требующие предварительной профессиональной подготовки работника: