Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Аманкелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 4500 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 16.11.2018 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы №5 "Аманкелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-135 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.У.Кеделбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
М. Қаласов
КЕЛІСІЛДІ:
Амангелді аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________ А. Ибраева
Әкімінің 2014 жылғы
28 ақпандағы № 1
шешіміне қосымша
Әкімінің 2011 жылғы
17 қарашадағы № 5
шешіміне қосымша
Амангелді ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 213 сайлау учаскесі
Жетібай ауылының шекараларында.
№ 214 сайлау учаскесі
Құмкешу ауылының шекараларында.
№ 215 сайлау учаскесі
Айтбай ауылының шекараларында.
№ 216 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Қ. Қанжығалин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Таңаткан палуан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Б. Майлин 25, 27, Мәтібай ақын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, Б. Байқадамов 14, 16, 18, 20, 27, 29, 31, 33, А. Байтұрсынов 5, 11, 15, 16, 17, 19, 21, 28, 29, 31, 33, 35, 37,41 М. Дулатов 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 38 42, Сейдахмет ақын 19, 21, 25, 27, 29, Ә. Дүйсенбин, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, Жалдама 23, 25, Ещанов 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21,23.
№ 217 сайлау учаскесі
Амантоғай және Қарақұдық ауылдарының шекараларында.
№ 218 сайлау учаскесі
Жалдама ауылының шекараларында.
№ 219 сайлау учаскесі
Шақпақ ауылының шекараларында.
№ 220 сайлау учаскесі
Тасты ауылы шекараларында.
№ 221 сайлау учаскесі
Горняк ауылының шекараларында.
№ 222 сайлау учаскесі
Қарынсалды ауылының шекараларында.
№ 223 сайлау учаскесі
Степняк ауылының шекараларында.
№ 224 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылының шекараларында.
№ 225 сайлау учаскесі
Үштоғай ауылының шекараларында.
№ 226 сайлау учаскесі
Ақсай ауылының шекараларында.
№ 227 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе"
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2014 года № 4500. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 16.11.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-6-135, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кеделбаев К.У.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
М. Каласов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Амангельдинской
районной избирательной комиссии
_______________ А. Ибраева
Приложение к решению акима
от 28 февраля 2014 года № 1
Приложение к решению акима
от 17 ноября 2011 года № 5
Избирательные участки на территории Амангельдинского района
Избирательный участок № 213
В границах села Жетибай.
Избирательный участок № 214
В границах села Кумкешу.
Избирательный участок № 215
В границах села Айтбай.
Избирательный участок № 216
В границах села Амангельды: улицы К. Канжыгалина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Танаткан палуана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Б. Майлина 25, 27, Матибай акына 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, Б. Байкадамова 14, 16, 18, 20, 27, 29, 31, 33, А. Байтурсынова 5, 11, 15, 16, 17, 19, 21, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41 М.Дулатова 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30,31, 33, 38, 42, Сейдахмет акына 19, 21, 25, 27, 29, А. Дуйсенбина 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, Жалдама 23, 25, Ещанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 217
В границах сел Амантогай и Каракудык.
Избирательный участок № 218
В границах села Жалдама.
Избирательный участок № 219
В границах села Шакпак.
Избирательный участок № 220
В границах села Тасты.
Избирательный участок № 221
В границах села Горняк.
Избирательный участок № 222
В границах села Карынсалды.
Избирательный участок № 223
В границах села Степняк.
Избирательный участок № 224
В границах села Жанатурмыс.
Избирательный участок № 225
В границах села Уштогай.
Избирательный участок № 226
В границах села Аксай.
Избирательный участок № 227

Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Ә. Дүйсенбин, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, А.Байтұрсынов 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24, 26, 30, 36, М. Дулатов 36, 37, 38, 41, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 69, 70, 74, 76 Торғай 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, Гордеев 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, Жалдама 31, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 76,Мәтібай ақын 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28 Сейдахмет ақын 12, 16, 18, 20, 26, 28, 31, 39, 41, Ещанов 2, 4, 6, 8, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, Д. Божманов 2, 6, 10, 12, 16, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 37.
№ 228 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, Сатыбалдин 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, Б. Майлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 21 М. Әуезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Б. Байқадамов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, М. Мәметова 14, 18, 19, М. Дулатов 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16, Ә. Дүйсенбин 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20 Н. Ахметбеков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Жалдама 1, 3, 5, 7, 8, 15, 19, Сейдахмет акын 1, 3, 5, 7, 8.
№ 229 сайлау учаскесі
Амангелді аулының шекараларында: көшелері М. Мәметова16, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, С. Мәуленов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 18, 20, 22, 24, Қасымов 2, 4, 6, 8, 10, Жәуке батыр 3, 7, 9, Иман батыр 1, 3, 5, 7, Қошқар батыр 1, 2, 3, 5, 7, Байдәулетов 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Тойтөбе 1, 2, 3,4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, А. Байтұрсынов 43, 45, 47, 51, 53, 54,55, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 74, Бодамбаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, Дауылбаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12.
№ 230 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Д. Божманов 1, 4, 7, 9, 11, 13, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 69, 72, С. Мәуленов 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 78, Ермағанбетова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, А. Нұрманов 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24 26, 28, 30, 32, Кейкі батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, Ш. Уәлиханов 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, С. Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18.
№ 231 сайлау учаскесі
Есір ауылының шекараларында.
№ 232 сайлау учаскесі
Кемер ауылының шекараларында.
№ 233 сайлау учаскесі
Қоғалыкөл ауылының шекараларында.
№ 234сайлау учаскесі
Ақкісі ауылының шекараларында.
№ 235 сайлау учаскесі
Қарасу ауылының шекараларында.
№ 236 сайлау учаскесі
Ағайдар ауылының шекараларында.
№ 237 сайлау учаскесі
С. Есенбаев ауылының шекараларында.
№ 238 сайлау учаскесі
А. Сыздықов ауылының шекараларында.
№ 239 сайлау учаскесі
Үрпек және Қарашатөбе ауылдарының шекараларында.
№ 240 сайлау учаскесі
Ағаштыкөл ауылының шекараларында.
№ 241 сайлау учаскесі
Қосжан ауылының шекараларында.
№ 242 сайлау учаскесі
Қабырға ауылының шекараларында.
№ 243 сайлау учаскесі
Жанатай ауылының шекараларында.
№ 244 сайлау учаскесі
Байғабыл ауылының шекараларында.

В границах села Амангельды: улицы А. Дуйсенбина, 35, 37, 39, 41,42, 43, 44, 45, 47, 49, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, А.Байтурсынова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24, 26, 30, 36. М. Дулатова 36, 37, 38, 41, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 65, 66,69, 70,74,76 Торгай 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, Гордеева 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, Жалдама 31, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 76, Матибай акына 8, 10, 12, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, Сейдахмет акына 12, 16, 18, 20, 26, 28, 31, 39, 41, Ещанова 2, 4, 6, 8, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, Д. Божманова 2, 6, 10, 12, 16, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 37.
Избирательный участок № 228
В границах села Амангельды: улицы Наурыз, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, Сатыбалдина 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, Б. Майлина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 21, М. Ауезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Б. Байкадамова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, М. Маметовой 14, 18, 19 М. Дулатова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16, А. Дуйсенбина 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20 Н. Ахметбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Жалдама 1, 3, 5, 7,8, 15, 19 Сейдахмет акына 1, 3, 5, 7, 8.
Избирательный участок № 229
В границах села Амангельды: улицы М. Маметова, 16, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53,55, 57, С. Мауленова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 24, Қасымова 2, 4, 6, 8, 10,Жауке батыра 3, 7, 9, Иман батыра 1, 3, 5, 7, Кошкар батыра 1, 2, 3, 5, 7 Байдаулетова 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Тойтобе 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, А. Байтурсынова 43, 45, 47, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 74, Бодамбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, Дауылбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 230
В границах села Амангельды: улицы Д. Божманова 1, 4, 7, 9, 11, 13, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 69, 72, С. Мауленова 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 78, Ермаганбетова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, А. Нурманова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 26, 28, 30, 32, Кейки батыра 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, Ш. Уалиханова 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, С. Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 231
В границах села Есир.
Избирательный участок № 232
В границах села Кемер.
Избирательный участок № 233
В границах села Когалыколь.
Избирательный участок № 234
В границах села Аккиси.
Избирательный участок № 235
В границах села Карасу.
Избирательный участок № 236
В границах села Агайдар.
Избирательный участок № 237
В границах села С. Есенбаева.
Избирательный участок № 238
В границах села А. Сыздыкова
Избирательный участок № 239
В границах сел Урпек и Карашатобе.
Избирательный участок № 240
В границах села Агаштыколь.
Избирательный участок № 241
В границах села Косжан.
Избирательный участок № 242
В границах села Кабырга.
Избирательный участок № 243
В граница села Жанатай.
Избирательный участок № 244
В границах села Байгабыл.