Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4681 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы №192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4390 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1839682,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 176589,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15456,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1646637,5 мың теңге;
2) шығындар – 1845629,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20366,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 25965,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5599,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге,
оның ішінде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26313,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26313,2 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 2-тармағының екінші, тоғызыншы, оныншы, он екінші, он үшінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 31352,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 20817,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге – 13406,0 мың теңге сомасында;
кадрларды кәсіби дайындауға, қайта дайындауға және біліктілігін арттыруға – 2282,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне – 1991,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-12-22-32-42-5 тармақтарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 апреля 2014 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2014 года № 4681
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года №192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4390, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1839682,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 176589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15456,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1646637,5 тысячи тенге;
2) затраты – 1845629,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20366,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25965,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5599,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге,
в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26313,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26313,2 тысяч тенге.";
абзац второй, девятый, десятый, двенадцатый, тринадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 31352,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме – 20817,0 тысяч тенге, из них:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме – 13406,0 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме – 2282,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме – 1991,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-12-22-32-42-5 следующего содержания:

"2-1. Халықтың нысаналы топтарын жұмысқа орналастыру үшін мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа - 193,5 мың теңге сомасында.
2-2. Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 53278,0 мың теңге сомасында.
2-3. 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 17778,0 мың теңге сомасында.
2-4. Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 7586,0 мың теңге сомасында.
2-5. Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін ұлғайтуға – 118,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия
төрағасы                                   Н. Игіліков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 сәуірдегі
№238 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№192 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I
І. Кірістер

"2-1. Государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения в сумме – 193,5 тысяч тенге.
2-2. На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме – 53278,0 тысяч тенге.
2-3. На выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме – 17778,0 тысяч тенге.
2-4. На выплату государственной адресной социальной помощи в сумме – 7586,0 тысяч тенге.
2-5. На увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны в сумме – 118,5 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Игиликов Н.
Секретарь районного
маслихата                                  Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
______________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 апреля 2014 года №238
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года №192
Районный бюджет Амангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I
І.Доходы