Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 4494 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 27.03.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Аудан әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 6 "Әулиекөл ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-146 тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада аудандық "Әулиекөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Шульгин С.В.
Әкімнің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Әулиекөл ауданының аумағындағы
сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 01.04.2016 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.07.2018 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 245 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қазанбасы ауылы
№ 246 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бағаналы ауылы
№ 247 сайлау учаскесі
Шекараларында: Москалев ауылы
№ 248 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жалтыркөл ауылы
№ 249 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қ.Тұрғымбаев ауылы
№ 250 сайлау учаскесі
Шекараларында: Диев ауылы
№ 251 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қоскөл ауылы
№ 252 сайлау учаскесі
Шекараларында: Үшқарасу ауылы
№ 253 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новоселовка ауылы
№ 254 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аққұдық ауылы
№ 255 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қырғуыс ауылы
№ 256 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сосновка ауылы
№ 257 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новонежинка ауылы
№ 258 сайлау учаскесі
Шекараларында: Калинин ауылы
№ 259 сайлау учаскесі
Шекараларында: Озерное ауылы
№ 260 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лаврентьевка ауылы
№ 261 сайлау учаскесі
Шекараларында: Первомай ауылы
№ 262 сайлау учаскесі
Шекараларында: Юльевка ауылы
№ 263 сайлау учаскесі
Шекараларында: Федосеевка ауылы
№ 264 сайлау учаскесі
Шекараларында: Шилі ауылы
№ 265 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тимофеев ауылы, Бұлақсор ауылы
№ 266 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарақалпақ ауылы
№ 267 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қосағал ауылы
№ 268 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чернигов ауылы
№ 269 сайлау учаскесі
Шекараларында: Харьковка ауылы
№ 270 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дүзбай ауылы
№ 271 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дәңгірбай ауылы
№ 272 сайлау учаскесі
Шекараларында: Көктал ауылы
№ 273 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 10 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2014 года № 4494. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 27 марта 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 27.03.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Аулиекольского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
3. Признать утратившим силу решение акима района "Об образовании избирательных участков в Аулиекольском районе" от 17 ноября 2011 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 9-7-146, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Әулиекөл").
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аулиекольской
районной избирательной
комиссии
______________ Шульгин С.В.
Приложение
к решению акима
от 10 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки на территории
Аулиекольского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Аулиекольского района Костанайской области от 01.04.2016 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.07.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 245
В границах: села Казанбасы
Избирательный участок № 246
в границах: села Баганалы
Избирательный участок № 247
В границах: села Москалевка
Избирательный участок № 248
В границах: села Жалтырколь
Избирательный участок № 249
В границах: села К. Тургумбаева
Избирательный участок № 250
В границах: села Диевка
Избирательный участок № 251
В границах: села Косколь
Избирательный участок № 252
В границах: села Ушкарасу
Избирательный участок № 253
В границах: села Новоселовка
Избирательный участок № 254
В границах: села Аккудук
Избирательный участок № 255
В границах: села Кургууз
Избирательный участок № 256
В границах: села Сосновка
Избирательный участок № 257
В границах: села Новонежинка
Избирательный участок № 258
В границах: села Калинина
Избирательный участок № 259
В границах: села Озерное
Избирательный участок № 260
В границах: села Лаврентьевка
Избирательный участок № 261
В границах: села Первомайское
Избирательный участок № 262
В границах: села Юльевка
Избирательный участок № 263
В границах: села Федосеевка
Избирательный участок № 264
В границах: села Чили
Избирательный участок № 265
В границах: села Тимофеевка, села Булаксор
Избирательный участок № 266
В границах: села Каракалпак
Избирательный участок № 267
В границах: села Косагал
Избирательный участок № 268
В границах: села Черниговка
Избирательный участок № 269
В границах: села Харьковка
Избирательный участок № 270
В границах: села Дузбай
Избирательный участок № 271
В границах: села Дангербай
Избирательный участок № 272
В границах: села Коктал
Избирательный участок № 273

Шекараларында: Әулиекөл ауылы – 9-Пятилетка, Дорожная, Есенин, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Бәйтерек, Таран, Украинская, Чехов, Комаров, Кустанайская №3-тен №79 дейінгі тақ жақ, №2/8-ден №26 дейінгі жұп жақ, Лесная №5/1-ден №9/2 дейінгі тақ жақ, №21-ден №2/2 дейінгі жұп жақ көшелері
№ 274 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы - Алтынсарин көшесінің тақ жағы № 1-ден № 55 - ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 74 - ке дейін. Байтұрсынов тақ жағы № 1-ден № 33- ке дейін. Уәлиханов, Гагарин тақ жағы № 1-ден № 49а-ға дейін, жұп жағы № 2/1-ден № 40 – қа дейін, Байқұлақ батыр тақ жағы № 1-ден № 29-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 46-ға дейін, Западный тақ жағы № 1-ден № 19-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 14-ке дейін. Султан Еркимбаев, Мамедов тақ жағы № 1-ден № 71-ге дейін, жұп жағы № 4-тен № 90-ға дейін. Омаров, Е. Асанбаев тақ жағы № 1-ден № 27/4 ке дейін, жұп жағы № 2, Пушкин тақ жағы № 1/2-ден 41/1-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 34-ке дейін. Сьянов тақ жағы № 1-ден № 33- ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 28-ге дейін. Қуаныш Шамшиев тақ жағы № 1а - дан № 47а-ға дейін, жұп жағы № 4-тен № 24-ке дейін. Южный тақ жағы № 1-ден № 53-ке дейін. Алтынсарин жұп жағы № 78-ден № 90-ға дейін, тақ жағы № 57-ден № 75-ке дейін. Байтұрсынов, тақ жағы № 2-ден № 56-ға дейін, Е. Асанбаев тақ жағы № 33-тен № 163/2-ге дейін, жұп жағы № 10-нан № 126/3-ке дейін, 1 Май тақ жағы № 1-ден № 37-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 38-ге дейін, Жильгильдин, Космонавтар тақ жағы № 1/1-ден № 9/2-ге дейін, жұп жағы № 2/1-ден № 4/3-ке дейін. Торғай тақ жағы № 1-ден № 13-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 8-ге дейін.
№ 275 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы - Астана, Аманкелді көшелерінің - тақ жағы № 1-ден № 61/2-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 34/1-ге дейін. Гагарин тақ жағы № 51-ден № 115/2-ге дейін, жұп жағы № 24/2-ден № 94-ке дейін. Рахимов тақ жағы № 1-ден № 61-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 46-ға дейін. Мамедов тақ жағы № 73-тен № 127-ге дейін, жұп жағы № 92-ден № 160-қа дейін, Қуаныш Шамшиев тақ жағы № 45/1-ден № 71/1-ге дейін, жұп жағы № 54/1-ден № 76/1-ге дейін. Байтұрсынов тақ жағы № 61-ден № 75-ке дейін, жұп жағы № 58-ден № 94/3-ке дейін. Шақшақ Жәнібек батыр тақ жағы № 1-ден № 155/2-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 162/2-ге дейін, Торғай тақ жағы № 15-тен № 29-ға дейін, жұп жағы № 10-нан № 26-ға дейін. Саржетім Қарабалуан батыр тақ жағы № 1-ден № 189-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 138-ге дейін. 10 Бесжылдық тақ жағы № 1/1-ден № 17/2-ге дейін, жұп жағы № 2/а-дан № 26/2-ге дейін. Қостанай тақ жағы № 77-ден № 203/2-ге дейін , жұп жағы № 30-дан № 160/2-ге дейін.
№ 276 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы - көшелері 1 Май тақ жағы № 41/2-ден № 99 шекті, жұп жағы № 38/а-дан № 90 шекті, Әуезов, Баймағамбетов тақ жағы № 1-ден № 71 шекті, жұп жағы № 2-ден № 76 шекті, Мир, Молодежная, Набережная тақ жағы № 1-ден № 9 шекті, жұп жағы № 2-ден № 10 шекті, Озерная тақ жағы № 1а/1-ден № 19 шекті, жұп жағы № 4-тен № 10 шекті, Родниковая тақ жағы № 1-ден № 49 шекті, жұп жағы № 2-ден № 28 шекті, Сьянов тақ жағы № 33-тен № 49 шекті, жұп жағы № 28-ден № 40 шекті, Чкалов
№ 277 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы - ВЛКСМ 50 Жылдығы, Абай, Баймағамбетов көшелерінің - тақ жағы № 75-тен № 129/2-ге дейін, жұп жағы № 78/1-ден № 96-ға дейін, Березовый, Салық Молдахметов, Восточный, Жамбыл, Дружба, Заводской, Медет Досымханов, Киров, Лермонтов, Новый, Песчанная, Пионерский, Прибрежный, Рабочий, Мұқаш Тойқожаұлы, Спортивный, Терешкова, Трудовой, Тұрғымбаев, Фаризов, Целинный, Шаяхметов, Энергетиктер.
№ 278 сайлау учаскесі

В границах: села Аулиеколь – улицы 9 Пятилетка, Дорожная, Есенина, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Бәйтерек, Тарана, Украинская, Чехова, Комарова, Кустанайская нечетная сторона с № 3 по № 79, четная сторона с № 2/8 по № 26, Лесная нечетная сторона с № 5/1 по № 9/2, четная сторона с № 21 по № 2/2
Избирательный участок № 274
В границах: cела Аулиеколь – улицы Алтынсарина нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 74, Байтурсынова нечетная сторона с № 1 по № 33, Валиханова, Гагарина нечетная сторона с № 1 по № 49 а, четная сторона с № 2/1 по № 40, Байкулак батыр нечетная сторона с № 1 по № 29, четная сторона с № 2 по № 46, Западная нечетная сторона с № 1 по № 19, четная сторона с № 2 по № 14, Султан Еркимбаев, Мамедова нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 4 по № 90, Омарова, Е. Асанбаев нечетная сторона с № 1 по 27/4, четная сторона № 2, Пушкина нечетная сторона № 1/2 по № 41/1, четная сторона с № 2 по № 34, Сьянова нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 28, Куаныш Шамшиев нечетная сторона с № 1/а по № 47, четная сторона с № 4 по № 24, Южная нечетная сторона с № 1 по № 53, Алтынсарина четная сторона с № 78 по № 90, нечетная сторона с № 57 по № 75, Байтурсынова четная сторона с № 2 по № 56, Е. Асанбаев нечетная сторона с № 33 по № 163/2, четная сторона с № 10 по № 126/3, 1 Мая нечетная сторона с № 1 по № 37, четная сторона с № 2 по № 38, Жильгильдина, Космонавтов нечетная сторона с № 1/1 по № 9/2, четная сторона с № 2/1 по № 4/3, Тургайская нечетная сторона с № 1 по № 13, четная сторона с № 2 по № 8.
Избирательный участок № 275
В границах: села Аулиеколь – улицы Астана, Амангельды нечетная сторона с № 1 по № 61/2, четная сторона с № 2 по № 34/1, Гагарина нечетная сторона с № 51 по № 115 /2, четная сторона с № 24/2 по № 94, Рахимова нечетная сторона с № 1 по № 61, четная сторона с № 2 по № 46, Мамедова нечетная сторона с № 73 по № 127, четная сторона с № 92 по № 160, Куаныш Шамшиев нечетная сторона с № 45/1 по № 71/1, четная сторона с № 54/1 по № 76/1, Байтурсынова нечетная сторона с № 61 по № 75, четная сторона с № 58 по № 94/3, Шакшак Жанибек батыр нечетная сторона с № 1 по № 155/2, четная сторона с № 2 по № 162/2, Тургайская нечетная сторона с № 15 по № 29, четная сторона с № 10 по № 26, Саржетим Карабалуан батыр нечетная сторона с № 1 по № 189, четная сторона с № 2 по № 138, 10 Пятилетка нечетная сторона с № 1/1 по № 17/2, четная сторона с № 2/а по № 26/2, Кустанайская нечетная сторона с № 77 по № 203/2, четная сторона с № 30 по № 160/2.
Избирательный участок № 276
В границах: села Аулиеколь улицы - 50 лет ВЛКСМ, Абая, Баймагамбетова нечетная сторона с № 75 по № 129/2, четная сторона с № 78/1 по № 96, Березовая, Салык Молдахметов, Восточная, Джамбула, Дружбы, Заводская, Медет Досымханов, Кирова, Лермонтова, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, Мукаш Тойкожаулы, Спортивная, Терешковой, Трудовая, Тургумбаева, Фаризова, Целинная, Шаяхметова, Энергетиков.
Избирательный участок № 277
В границах: села Аулиеколь улицы – 50 лет ВЛКСМ, Абая, Баймагамбетова нечетная сторона с № 75 по № 129/2, четная сторона с № 78/1 по № 96, Березовая, Больничная, Восточная, Джамбула, Дружбы, Заводская, Зеленые ряды, Кирова, Лермонтова, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, имени Мұқаш Тойқожаұлы, Спортивная, Терешкова, Трудовая, Тургумбаева, Фаризова, Целинная, Шаяхметова, Энергетиков
Избирательный участок № 278

Шекараларында: Аманқарағай ауылы - көшелері Аманқарағай орман шаруашылығы, Толстой, Строительная, Трудовая, Шевченко, Абай, Титов, Ленин, Жамбыл, Пролетарская, Комаров, 60-лет Октября, А.Блок, Алтынсарин, Садовая, К.Маркс, Кустанайская тақ жағы № 39а-дан көшенің шетіне дейін, Ерошенко, Дружбы, Комсомольская, Гагарин, Дзержинский, Королев, Лихачев, Чкалов, Мир, Волков
№ 279 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аманқарағай ауылы - көшелері Энтузиастов, Пацаев, Школьная, Пристанционная, Кустанайская тақ жағы, жұп жағы № 1-ден № 39 шекті, Павлов, Герцен, Гвардейская, Суворов, Нефтяников, Кутузов, Чехов, Железнодорожная, Горький, Таран
№ 280 сайлау учаскесі
Шекараларында: ауылдар Лесное, Казбеков кардоны, кардон № 1, 2, 4
№ 281 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аманқарағай ауылы - көшелері Приэлеваторная, Молодежная, Целинная, Шолохов, Островский, 70-лет ВЛКСМ, Автомобилистов, Лесная, Лермонтов, Новая, 40-лет Победы, Калинин, Киров, Приозерная, Больничный оралымы, Советская, Пушкин, 1-я Степная, Пристанционная, Вокзальная, Авторудная, Базовская, 2-я Степная, Октябрьская, 1 Май, Зеленый клин
№ 282 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын кенті - көшелері Степная тақ жағы № 155-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 116-дан көшенің шетіне дейін, Гастелло тақ жағы № 13-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 14-тен көшенің шетіне дейін, Шахтерская, Баймағамбетов, Дзержинский, Зеленая, Путевая, Шевченко оралымы, Луговая, Фадеев, Свиридов тақ жағы № 169-дан көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 152-ден көшенің шетіне дейін, Кутузов тақ жағы № 175-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 158-ден көшенің шетіне дейін, Суворов тақ жағы № 163-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 160-тан көшенің шетіне дейін, М. Горький тақ жағы № 193-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 124-тен көшесінің шетіне дейін, Ленин тақ жағы № 83-тен көшесінің шетіне дейін, жұп жағы № 120, К.Маркс тақ жағы 75-тен көшесінің шетіне дейін, жұп жағы № 50-ден көшесінің шетіне дейін, Матросов оралымы, Фрунзе оралымы, Вагонная, Путевая
№ 283 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын кенті - көшелері Калинин тақ жағы № 21-ден № 27-шекті, жұп жағы № 32-ден № 74 шекті, Кәукетаев, Степная тақ жағы № 71-ден № 151 шекті, жұп жағы № 50-ден № 114 шекті, Свиридов тақ жағы № 85-тен № 163 шекті, жұп жағы № 78-ден № 160 шекті, Кутузов тақ жағы № 105-тен № 179 шекті, жұп жағы № 84-тен № 156 шекті, Суворов тақ жағы 97-ден № 177 шекті, жұп жағы № 88-ден № 158 шекті, М. Горький тақ жағы № 101-ден № 189 шекті, жұп жағы № 78-ден № 122 шекті, Гастелло тақ жағы № 1-ден № 11 шекті, жұп жағы № 2-ден № 12 шекті, Ленин тақ жағы № 63-тен № 81 шекті, жұп жағы № 86-дан № 118 шекті, Абай тақ жағы № 19-дан көшесінің шетіне дейін, Первомайская, К. Маркс тақ жағы № 61-ден № 75а шекті, Обаған оралымы, Больничный оралымы, Павлов оралымы, Железнодорожный оралымы, Садовый оралымы, Пришкольная тақ жағы № 19-дан көшесінің шетіне дейін, Прорабская
№ 284 сайлау учаскесі

В границах: села Аманкарагай улицы - Аманкарагайское лесничество, Толстого, Строительная, Трудовая, Шевченко, Абая, Титова, Ленина, Джамбула, Пролетарская, Комарова, 60 лет Октября, А.Блока, Алтынсарина, Садовая, К.Маркса, Кустанайская нечетная сторона с № 39а до конца улицы, Ерошенко, Дружбы, Комсомольская, Гагарина, Дзержинского, Королева, Лихачева, Чкалова, Мира, Волкова
Избирательный участок № 279
В границах: села Аманкарагай улицы – Энтузиастов, Пацаева, Школьная, Пристанционная, Кустанайская четная сторона, нечетная с № 1 по № 39, Павлова, Герцена, Гвардейская, Суворова, Нефтяников, Кутузова, Чехова, Железнодорожная, Горького, Тарана
Избирательный участок № 280
В границах: сел Лесное, кардон Казбекова, кардоны № 1, 2, 4
Избирательный участок № 281
В границах: села Аманкарагай улицы – Приэлеваторная, Молодежная, Целинная, Шолохова, Островского, 70 лет ВЛКСМ, Автомобилистов, Лесная, Лермонтова, Новая, 40 лет Победы, Калинина, Кирова, Приозерная, Больничный переулок, Советская, Пушкина, 1-я Степная, Пристанционная, Вокзальная, Авторудная, Базовская, 2-я Степная, Октябрьская, 1 Мая, Зеленый клин
Избирательный участок № 282
В границах: поселка Кушмурун улицы – Степная нечетная сторона с № 155 до конца улицы, четная сторона с № 116 до конца улицы, Гастелло нечетная сторона № 13 до конца улицы, четная сторона с № 14 до конца улицы, Шахтерская, Баймагамбетова, Дзержинского, Зеленая, Путевая, переулок Шевченко, Луговая, Фадеева, Свиридова нечетная сторона с № 169 до конца улицы, четная сторона с № 152 до конца улицы, Кутузова нечетная сторона с № 175 до конца улицы, четная сторона с № 158 до конца улицы, Суворова нечетная сторона с № 163 до конца улицы, четная сторона с № 160 до конца улицы, М. Горького нечетная сторона с № 193 до конца улицы, четная сторона с № 124 до конца улицы, Ленина нечетная сторона с № 83 до конца улицы, четная сторона с № 120, К.Маркса нечетная сторона с № 75 до конца улицы, четная сторона с № 50 до конца улицы, переулок Матросова, переулок Фрунзе, Вагонная, Путевая
Избирательный участок № 283
В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 21 по № 27, четная сторона с № 32 по № 74, Кавкетаева, Степная нечетная сторона с № 71 по № 151, четная сторона с № 50 по № 114, Свиридова нечетная сторона с № 85 по № 163, четная сторона с № 78 по № 160, Кутузова нечетная сторона с № 105 по № 179, четная сторона с № 84 по № 156, Суворова нечетная сторона с № 97 по № 177, четная сторона с № 88 по № 158, М. Горького нечетная сторона с № 101 по № 189, четная сторона с № 78 по № 122, Гастелло нечетная сторона с № 1 по № 11, четная сторона с № 2 по № 12, Ленина нечетная сторона с № 63 по № 81, четная сторона с № 86 по № 118, Абая нечетная сторона с № 19 до конца улицы, Первомайская, К. Маркса нечетная сторона с № 61 по № 75а, переулок Убаганский, переулок Больничный, переулок Павлова, переулок Железнодорожный, переулок Садовый, Пришкольная нечетная сторона с № 19 до конца улицы, Прорабская
Избирательный участок № 284

Шекараларында: Құсмұрын кенті - көшелері Калинин тақ жағы № 31-ден көшесінің шетіне дейін, Спортивная, Омаров, Уәлиханов, Буденный жұп жағы № 2-ден көшесінің шетіне дейін, Панфилов, Советская, Строительная, Щорс, Гоголь, Чкалов, Пушкин, жұп жағы № 2-ден көшесінің шетіне дейін, Караганскай жұп жағы № 6-дан көшесінің шетіне дейін, Разведчиков, Дорожников тақ жағы № 1-ден көшесінің шетіне дейін, Южная, Закарьерная тақ жағы № 17-ден көшесінің шетіне дейін
№ 285 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын кенті - көшелері Калинин тақ жағы № 1-ден № 7 шекті, жұп жағы № 2-ден № 30 шекті, Степная тақ жағы № 1-ден 103 шекті, жұп жағы № 2-ден № 82 шекті, Суворов тақ жағы № 1-ден № 95 шекті, жұп жағы № 2-ден № 82 шекті, М. Горький тақ жағы № 1-ден № 89 шекті, жұп жағы № 2-ден № 60 шекті, Ленин тақ жағы № 1-ден № 53 шекті, жұп жағы № 2-ден № 84 шекті, Абай тақ жағы № 1-ден № 17 шекті, К.Маркс тақ жағы № 1а-дан № 59 шекті, жұп жағы № 2-ден № 16 шекті, Военный городок оралымы, Чапаев, Орджоникидзе жұп жағы № 2-ден көшесінің шетіне дейін, Комсомольская, Жамбыл, Киров оралымы, Сериков, Свиридов тақ жағы № 1-ден № 83 шекті, жұп жағы № 2-ден № 78 шекті, Пришкольная тақ жағы № 1-ден № 15 шекті, жұп жағы № 2-ден № 14 шекті
№ 286 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын кенті, 6697 әскери бөлімше
№ 287 сайлау учаскесі
Шекараларында: Киров ауылы
№ 288 сайлау учаскесі
Шекараларында: Октябрь ауылы

В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 31 до конца улицы, Спортивная, Омарова, Валиханова, Буденного четная сторона с № 2 до конца улицы, Панфилова, Советская, Строительная, Щорса, Гоголя, Чкалова, Пушкина четная сторона с № 2 до конца улицы, Караганская четная сторона с № 6 до конца улицы, Разведчиков, Дорожников нечетная сторона с № 1 до конца улицы, Южная, Закарьерная нечетная сторона с № 17 до конца улицы
Избирательный участок № 285
В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 1 по № 7, четная сторона с № 2 по № 30, Степная нечетная сторона с № 1 по № 103, четная сторона с № 2 по № 82, Суворова нечетная сторона с № 1 по № 95, четная сторона с № 2 по № 82, М. Горького нечетная сторона с № 1 по № 89, четная сторона с № 2 по № 60, Ленина нечетная сторона с № 1 по № 53, четная сторона с № 2 по № 84, Абая нечетная сторона с № 1 по № 17, К.Маркса нечетная сторона с № 1а по № 59, четная сторона с № 2 по № 16, переулок Военный городок, Чапаева, Орджоникидзе четная сторона с № 2 до конца улицы, Комсомольская, Джамбула, переулок Кирова, Серикова, Свиридова нечетная сторона с № 1 по № 83, четная сторона с № 2 по № 78, Пришкольная нечетная сторона с № 1 по № 15, четная сторона с № 2 по № 14
Избирательный участок № 286
В границах: поселка Кушмурун, воинская часть 6697
Избирательный участок № 287
В границах: села Кирова
Избирательный участок № 288
В границах: села Октябрьское