Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 1 тамыздағы № 185 шешімі. Қостанай облысының 2014 жылғы 7 тамызда № 4976 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,  2және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4718548,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 819713,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7764,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4789,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3886282,4 мың теңге;
2) шығындар – 4839771,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19838,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28568, 2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141061,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141061,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде облыстық бюджеттен 36231,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 1) және 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға 1096282,0 мың теңге сомасында;
4) көлік инфрақұрылымын дамытуға 117840,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 39486,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-6 және 9-7 тармақтарымен толықтырылсын:
"9-6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 2009-2012 жылдары пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1316,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года №122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 августа 2014 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2014 года № 4976
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года №122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4718548,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819713,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7764,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3886282,4 тысячи тенге;
2) затраты – 4839771,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19838,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28568,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 061,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141061,7 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 36231,0 тысяча тенге.";
подпункты 1) и 4) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) развитие коммунального хозяйства в сумме 1096282,0 тысячи тенге;
4) развитие транспортной инфраструктуры в сумме 117840,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 39486,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 9-6 и 9-7 следующего содержания:
"9-6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2009-2012 годах целевых трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1316,8 тысяч тенге.";

9-7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 12,5 мың теңге сомасында борышты өтеуге қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 123 және 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Л. Войлошникова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2014 жылғы 1 тамыздағы
№ 185 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2014
жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

9-7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащим перечислению в областной бюджет в сумме 12,5 тысяч тенге.";
приложения 123 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
________________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 августа 2014 года № 185
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 122
Бюджет Аулиекольского
района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы