Мәслихаттың 2014 жылғы 14 ақпандағы № 130 "Әулиекөл аудандық мәслихатының регламенті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 1 тамыздағы № 186 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 тамызда № 5054 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 110 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 05.04.2017 № 110 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 14 ақпандағы №130 "Әулиекөл аудандық мәслихатының регламенті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4515 тіркелген, 2014 жылғы 14 ақпанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Әулиекөл аудандық мәслихатының регламентінде:
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Мәслихаттың нормативтік құқықтық шешімдері Әділет министрлігінің аумақтық органдарында мемлекеттік тіркелуге және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен жариялануға жатады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы Л. Войлошникова
Аудандықмәслихаттың хатшысы А. Бондаренко

О внесении изменения в решение маслихата от 14 февраля 2014 года № 130 "О регламенте Аулиекольского районного маслихата"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 августа 2014 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 августа 2014 года № 5054. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 5 апреля 2017 года № 110
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 05.04.2017 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 14 февраля 2014 года № 130 "О регламенте Аулиекольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4515, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
в Регламенте Аулиекольского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Нормативные правовые решения маслихата подлежат государственной регистрации территориальными органами Министерства юстиции и опубликованию в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.".
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата А. Бондаренко