Денисов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1 және Денисов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 49 "Денисов ауданының Қырым селолық округі Қырым селосы шекарасын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 10 шешімі және Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 4506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1 және Денисов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 49 "Денисов ауданының Қырым селолық округі Қырым селосы шекарасын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3902 тіркелген, 2012 жылғы 14 желтоқсанда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің мемлекеттік тіліндегі 1-тармағында "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қоса беріліп отырған мемлекеттік тіліндегі схемалық картасында "селосының", "селолық" сөздері "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі               Денисов аудандық
____________ Е. Жаманов               мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
___________ А. Мұрзабаев
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
___________ А. Мұрзабаев

О внесении изменений в совместное постановление акимата Денисовского района от 5 ноября 2012 года № 1 и решение Денисовского районного маслихата от 5 ноября 2012 года № 49 "Об изменении границы села Крымское Крымского сельского округа Денисовского района"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 10 и постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2014 года № 4506
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Денисовского района от 5 ноября 2012 года № 1 и решение Денисовского районного маслихата от 5 ноября 2012 года № 49 "Об изменении границы села Крымское Крымского сельского округа Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3902, опубликовано 14 декабря 2012 года в газете "Наше время") следующие изменения:
в заголовке к указанному совместному постановлению и решению на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
в пункте 1 к указанному совместному постановлению и решению на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының";
в прилагаемой схематической карте к указанному совместному постановлению и решению на государственном языке слова "селосының", "селолық" заменить словами "ауылының", "ауылдық".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района             Председатель внеочередной
____________ Е. Жаманов              сессии Денисовского
районного маслихата
___________ А. Мурзабаев
Секретарь Денисовского
районного маслихата
___________ А. Мурзабаев