Мәслихаттың 2014 жылғы 4 наурыздағы № 34 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2014 жылы ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 36 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 4631 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 4 наурыздағы № 34 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2014 жылы ұсыну туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 тіркелді, 2014 жылғы 27 наурызда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында "мамандарына" сөзі "саласындағы мамандарына" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағында "мамандарына" сөзі "саласындағы мамандарына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Ткач
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ С.Ф. Рахметова

О внесении изменений в решение маслихата от 4 марта 2014 года № 34 "О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 апреля 2014 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 апреля 2014 года № 4631
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 4 марта 2014 года № 34 "О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4497, опубликовано 27 марта 2014 года в информационно – правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в заголовке к указанному решению слово "специалистам" заменить словами "специалистам в области";
в пункте 1 к указанному решению слово "специалистам" заменить словами "специалистам в области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 В. Ткач
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов акимата
Денисовского района"
___________ Рахметова С.Ф.