Мемлекеттiк жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерiн белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 183 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 тамызда № 5053 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 13.10.2020 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабы 1 тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Некрасовка ауылы, Школьная көшесі, № 10 үй мекенжайында орналасқан мемлекеттiк жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшін жалпы алаңының бір шаршы метріне айына 43,98 теңге (қырық үш теңге тоқсан сегіз тиын) ақы төлеу мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Е.Н. Поделоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Жаманов
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
ММ басшысы
______________ И. Важничая
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
ММ басшысы
_______________ С. Рахметова

Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 23 июля 2014 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 августа 2014 года № 5053. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 13 октября 2020 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 13.10.2020 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме, расположенном по адресу: село Некрасовка, улица Школьная, дом № 10 в размере 43,98 (сорок три тенге девяносто восемь тиын) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Подело Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Е. Жаманов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Денисовского района"
______________ И. Важничая
Руководитель ГУ "Отдел
экономики и финансов
акимата Денисовского района"
_______________ С. Рахметова