Нысаналы топтарға жататын адамдардың 2014 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 59 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 4485 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының  2-тармағына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын адамдардың 2014 жылға арналған келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт жұмыс істемеген азаматтар (бір жылдан астам);
3) елу жастан асқан адамдар;
4) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдардан алған мамандығы бойынша жұмыс тәжірибесі мен еңбек өтілі жоқ бітірушілер.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Г. Аубакировке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 7 февраля 2014 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2014 года № 4485
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2014 год, следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) длительно неработающие граждане (более одного года);
3) лица, старше пятидесяти лет;
4) выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования, не имеющие опыта и стажа работы по полученной специальности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аубакирова Т.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района                                А. Кенжегарин