Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 252 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 5011 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 49 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 20.02.2015 № 49 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4330047,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1361476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 10148 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2906287,1 мың теңге;
2) шығындар – 4290752,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46952 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 309 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –82348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82348 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 64823,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы:
3), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 110653 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
6) 34091,6 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға.";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) 60000 мың теңге – кірістер ысыраптарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"6) 918647 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 августа 2014 года № 5011. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 49)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20.02.2015 № 49).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4382, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4330047,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1361476 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10148 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2906287,1 тысяча тенге;
2) затраты – 4290752,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46643 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46952 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –82348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82348 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2014 год в сумме 64823,8 тысячи тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 3), 6) изложить в новой редакции:
"3) 110653 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
6) 34091,6 тысяч тенге – на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 60000 тысяч тенге – на компенсацию потерь доходов.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"6) 918647 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:

"13) 191410 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға.";
6-26-3-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"6-2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген, 2013 жылы пайдаланылмаған бюджеттік кредитті 392,1 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
6-3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 9,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         М. Жалпаков
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2014 жылғы 6 тамыздағы № 252
шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187
шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

"13) 191410 тысяч тенге – на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
пункты 6-26-3 изложить в новой редакции:
"6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованного в 2013 году бюджетного кредита, выделенного из областного бюджета в сумме 392,1 тысяча тенге.
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 9,4 тысяч тенге.";
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Жалпаков
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
________________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 августа 2014 года
№ 252
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 187
Бюджет Житикаринского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы