2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 531 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қаңтарда № 5335 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері;
2) қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары: қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді ескере отырып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен;
3) қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбегіне төленетін ақысы аудандық бюджет қаражаттары есебінен айына ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар аудандық бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру «Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. «Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі осы қаулымен бекітілген ұйымдармен көрсетілетін жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.
5. Қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімінің орынбасары Ж.У. Тальтековке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі
М. Утешов
Әкімдіктің
2014 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 531
қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 29 декабря 2014 года № 531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 января 2015 года № 5335
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2015 год;
2) конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа;
3) оплату труда участников общественных работ в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств районного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством с государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ акимата Житикаринского района».
4. Государственному учреждению «Аппарат акима города Житикары Житикаринского района» учесть виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых организациями, утвержденными настоящим постановлением.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Житикаринского района Тальтекова Ж.У.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Житикаринского района
М. Утешов
Утвержден
постановлением акимата
от 29 декабря 2014 года
№ 531
Перечень организаций,
в которых будут организованы общественные работы,
виды и объемы общественных работ на 2015 год

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 13.07.2015 № 246 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
1
«Жітіқара ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
2
«Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 7840 сағат
3
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
4
«Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Жітіқара қаласы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 147000 сағат
5
«Жітіқара ауданының Аққарға ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Аққарға ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4704 сағат
6
«Жітіқара ауданының Большевик ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тургеновка ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 6016 сағат
7
«Жітіқара ауданының Волгоград ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Волгоград ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 5000 сағат
8
«Жітіқара ауданының Забелов ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Забелов ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 6016 сағат
9
«Жітіқара ауданының Милютин ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Милютин ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 3296 сағат
10
«Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Мүктікөл ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 9800 сағат
11
«Жітіқара ауданының Пригородный ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Пригородный ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 9800 сағат
12
«Жітіқара ауданының Приречный ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Приречный ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 2592 сағат
13
«Жітіқара ауданының Степной ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Степной ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4000 сағат
14
«Жітіқара ауданының Тимирязев ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тимирязев ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4704 сағат
15
«Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тоқтаров ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 7840 сағат
16
«Жітіқара ауданының Чайковский ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Чайковский ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
17
«Жітіқара ауданының Шевченковка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Шевченковка ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4120 сағат
18
«Жітіқара ауданының Ырсай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Ырсай ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 9800 сағат
19
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысы Әділет департаментінің Жітіқара ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 1008 сағат

Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 13.07.2015 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды и обьемы
общественных работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Житикаринского района»
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
2
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Житикаринского района»
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 7840 часов
3
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Житикаринскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
4
Государственное учреждение «Аппарат акима города Житикары Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории города Житикары, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 147000 часов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аккарга Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Аккарга, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 4704 часа
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Большевистского сельского округа Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тургеновка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 6016 часов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима села Волгоградское Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Волгоградское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 5000 часов
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Забеловка Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Забеловка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 6016 часов
9
Государственное учреждение «Аппарат акима села Милютинка Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Милютинка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 3296 часов
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Муктиколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 9800 часов
11
Государственное учреждение «Аппарат акима села Пригородное Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Пригородное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 9800 часов
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Приречное Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Приречное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 2592 часа
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Степное Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Степное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 4000 часов
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Тимирязево Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тимирязево, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 4704 часа
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тохтарово, не требующая предварителной профессиональной подготовки работника, - 7840 часов
16
Государственное учреждение «Аппарат акима села Чайковское Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Чайковское, не требующая предварителной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
17
Государственное учреждение «Аппарат акима села Шевченковка Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Шевченковка, не требующая предварителной профессиональной подготовки работника, - 4120 часов
18
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ырсай Житикаринского района»
Ежедневная помощь в уборке благоустройстве и озеленении, территории села Ырсай, не требующая предварителной профессиональной подготовки работника, - 9800 часов
19
Государственное учреждение "Управление юстиции Житикаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 1008 часов