Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 70 "Қамысты ауданында ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 112 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 мамырда № 4670 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 03.02.2016 № 14 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении дополнения в постановление акимата Камыстинского района от 26 февраля 2014 года № 70 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Камыстинском районе"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 16 апреля 2014 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2014 года № 4670. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 3 февраля 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 03.02.2015 № 14 (вводится в действие со дня его подписания).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 70 "Қамысты ауданында ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4521 тіркелген, 2014 жылғы 4 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi" деген қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-жолдарымен толықтырылсын.

1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 26 февраля 2014 года № 70 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Камыстинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4521, опубликовано 4 апреля 2014 года в районной газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующее дополнение:
приложение "Перечень организаций, виды и объемы общественных работ", утвержденное вышеуказанным постановлением, дополнить строками с порядковыми номерами 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 112 қаулысына қосымша
Ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемi (сағат)
1
2
3
4
3.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Алтынсарин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Алтынсарин ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
2704
4.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Арқа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Арқа ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
4400
5.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Аралкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Аралкөл ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
2704
6.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Бестөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Бестөбе ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
3296
7.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Богданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Богданов ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
5432
8.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Горький ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Горький ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
2384
9.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Дружба ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Дружба ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
3040
10.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Жайылма ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Бисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 16 апреля 2014 года
№ 112
Наименование организаций
Виды работ
Объемы работ (часы)
1
2
3
4
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Алтынсарино" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Алтынсарино, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2704
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Арка" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Арка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
4400
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аралколь" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Аралколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2704
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестобинского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Бестобинского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3296
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Богдановского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Богдановского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
5432
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Горьковского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Горьковского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2384
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Дружба" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Дружба, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3040
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жайылминского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Жайылминского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

2384
11.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Клочков ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Клочков ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
4056
12.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Қарабатыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Қарабатыр ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
5432
13.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Ливанов ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Ливанов ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
3160
14.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Свободный ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
3184
15.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Талдыкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Талдыкөл ауылының аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
2384
16.
Қамысты ауданы әкімдігінің "Орқаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Орқаш ауылдық округі аумағын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарға күн сайынғы көмек
2704

2384
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Клочково" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Клочково, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
4056
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карабатыр" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Карабатыр, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
5432
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ливановка" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Ливановка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3160
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Свободненского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Свободненского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3184
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талдыколь" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории села Талдыколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2384
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Уркашского сельского округа" акимата Камыстинского района
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территории Уркашского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2704