Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 198 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 4690 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4383 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2128342,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 536763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1632,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1589947,8 мың теңге;
2) шығындар – 2178729,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12354,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18463,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6109,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62740,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62740,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін - 594,0 мың теңге сомасында;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға - 20193,0 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 8760,0 мың теңге сомасында;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 3477,0 мың теңге сомасында;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 4347,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 апреля 2014 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2014 года № 4690
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4383, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Камысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2128342,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 536763,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1632,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1589947,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2178729,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12354,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18463,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6109,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 62740,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 62740,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов для установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 594,0 тысяч тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 20193,0 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 8760,0 тысяч тенге;
4) на государственную адресную социальную помощь в сумме 3477,0 тысяч тенге;
5) на государственные пособия на детей до 18 лет в сумме 4347,0 тысяч тенге;

6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге – 48602,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескеріп, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін - 149,0 мың теңге сомасында;
2) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуғааудандық білім беру бөліміне – 18073,0 мың теңге сомасында;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ұлғайтуға - 177,8 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Тілеубергенов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ К. Нұржанова
Мәслихаттың

6) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета в сумме 48602,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 149,0 тысяч тенге;
2) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 районному отделу образования в сумме 18073,0 тысячи тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячного расчетного показателя на сумму 177,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Тлеубергенов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
____________________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата