Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 240 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4383 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2108512,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 531340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6594,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 461,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1570117,5 мың теңге;
2) шығындар – 2158899,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12353,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18463,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6109,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62740,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62740,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін - 594,0 мың теңге сомасында;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға - 20193,0 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 8760,0 мың теңге сомасында;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 0,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5186
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4383, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Камысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2108512,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 531340,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6594,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 461,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1570117,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2158899,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12353,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18463,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6109,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62740,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62740,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов для установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 594,0 тысячи тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в суме 20193,0 тысячи тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 8760,0 тысяч тенге;
4) на государственную адресную социальную помощь в сумме 0,0 тысяч тенге;

5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 0,0 мың теңге сомасында;
6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге – 42566,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін – 100,4 мың теңге сомасында;
2) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға аудандық білім беру бөліміне – 8955,0 мың теңге сомасында;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға - 177,8 мың теңге сомасында;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 9240,0 мың теңге сомасында;
5) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 166,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов
Мәслихаттың
2014 жылғы 27 қарашадағы
№ 240 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2014 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

5) на государственные пособия на детей до 18 лет в сумме 0,0 тысяч тенге;
6) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета в сумме 42566,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 100,4 тысяч тенге;
2) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 районному отделу образования в сумме 8955,3 тысяч тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 МРП на сумму 177,8 тысяч тенге;
4) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 9240,0 тысяч тенге;
5) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 166,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
Приложение
к решению маслихата
от 27 ноября 2014 года № 240
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Бюджет Камыстинского
района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы