Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 191 "Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 304 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5196 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 191 "Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4376 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3517019,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 695134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7070,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 15796,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2799019,2 мың теңге;
2) шығындар – 3523316,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 62803,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 74134,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11331,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69100,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69100,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 7-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерінен қаражаттардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық мұқтаждықтарына әлеуметтік көмек мөлшері 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін арттыруға;
2) 18 жасқа дейінгі балаларға 2014 жылға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға, еңбекақы қорының тапшылығын жабуға;
4) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.";
көрсетілген шешімінің 10–тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 191 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5196
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 191 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4376, опубликовано 9 января 2014 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3517019,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 695134,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7070,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15796,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2799019,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3523316,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62803,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74134,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11331,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69100,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69100,5 тысяч тенге.";
пункт 7-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
1) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
2) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет на 2014 год;
3) на покрытие необеспеченности фонда оплаты труда на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на проведение противоэпизоотических мероприятий.";
пункт 10 указанного решения исключить;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,1
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
6297,3
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
6297,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
6297,3
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 304 шешіміне 2-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 191 шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,1
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
6297,3
01
Остатки бюджетных средств
6297,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
6297,3
Приложение 2
к решению маслихата
от 28 ноября 2014 года № 304
Приложение 5
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 191
Перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2014 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения в поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"

040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"