"Смирнов селолық округі елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Смирнов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 6 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 маусымда № 4898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Смирнов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Смирнов селолық округі елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" Смирнов ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-97 тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпанда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша
"селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Капанова

О внесении изменений в решение от 28 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Смирновского сельского округа"
Решение акима Смирновского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 6 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2014 года № 4898
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Смирновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Смирновского сельского округа от 28 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Смирновского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-97, опубликовано 26 февраля 2009 года в газете "Айна") следующие изменения:
в заголовке и далее по тексту решения на государственном языке:
слова "селолық", "селосы" заменить словами: "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Капанова