Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 210 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 352 262,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 693 424,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 525,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12 190,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 645 123,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 401 622,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 45 544,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 51 930,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6 386,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 903,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 903,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімді 2-2 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 2014 жылдың 1 мамырынан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектерге тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға 6-дан 10-ға дейін айлық есептік көрсеткіштен облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2014 года № 4700
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4385, опубликовано 15 января 2014 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 352 262,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 693 424,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 525,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 190,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 645 123,9 тысячи тенге;
2) затраты – 2 401 622,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 544,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 386,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 903,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 903,9 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:
"5) выплату государственной адресной социальной помощи;
6) выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.";