Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 162 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 4458 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5617572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2362965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 13635,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3217572,0 мың теңге;
2) шығындар - 5729689,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 38131,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 52531,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -150249,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 150249,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 37233,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-117-217-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"17-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Қостанай ауданының Мичурин ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге 25000,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 19 февраля 2014 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2014 года № 4458. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5617572,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2362965,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13635,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3217572,0 тысячи тенге;
2) затраты - 5729689,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 38131,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 52531,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -150249,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 150249,1 тысячи тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 37233,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 17-117-217-3 следующего содержания:
"17-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог в селе Мичуринское Костанайского района в сумме 25000,0 тысяч тенге.

17-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде келесі мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 11506,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 3,4 мың теңге сомасында.
17-3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 2013 жылы бөлінген пайдаланылмаған 601,4 мың теңге сомасында кредиттік қалдықтарды толық пайдалану көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың

17-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 11506,4 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 3,4 тысяч тенге.
17-3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено доиспользование неиспользованных остатков кредита выделенных в 2013 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 601,4 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата          А. Фищук
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

2014 жылғы 19 ақпандағы № 162
шешіміне 2-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153
шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған кент, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің
аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар жиынтығы
Бағдарлама әкімшісі
123001000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары "
123005000 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
123008000 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
Барлығы:

от 19 февраля 2014 года № 162
Приложение 5
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 153
Свод бюджетных программ по аппаратам акимов поселка,
сел, сельских округов на 2014 год
Администратор программы
123001000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022000 "Капитальные расходы государственного органа"
123005000 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
123008000 "Освещение улиц населенных пунктов"
Всего: