2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 455 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда № 4974 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Г. Көпжасаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Т. Исабаев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Н. Бикенов
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ З. Кенжегарина
Әкімдіктің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 455 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қостанай ауданы
Мәскеу ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
30
14666
үш жастан бастап - 7980
2
Қостанай ауданы
Владимировка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
25
14666
үш жастан бастап - 7980
3
Қостанай ауданы
Жамбыл ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
50
14666
үш жастан бастап - 7980
4
Қостанай ауданы
Заречное ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Заречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
50
14666
үш жастан бастап - 7980
5
Қостанай ауданы
Заречное ауылы, Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
60
14666
үш жастан бастап - 7980
6
Қостанай ауданы
Мичуринское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
30
14666
үш жастан бастап - 7980
7
Қостанай ауданы
Садчиковка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
25
14666
үш жастан бастап - 7980
8
Қостанай ауданы
Затобол кенті, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 2 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
35
14666
үш жастан бастап - 7980
9
Қостанай ауданы
Затобол кенті, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Затобол мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
35
14666
үш жастан бастап - 7980
10
Қостанай ауданы
Затобол кенті, Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 8 июля 2014 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2014 года № 4974
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Копжасарова Б.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района                                Т. Исабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района"
_______________ Н. Бикенов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата
Костанайского района"
_________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к постановлению акимата
от 8 июля 2014 года № 455
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Московское
30
14666
от трех лет - 7980
2
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Владимировка
25
14666
от трех лет - 7980
3
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Жамбыл
50
14666
от трех лет - 7980
4
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Заречная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Заречное
50
14666
от трех лет - 7980
5
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Заречная средняя школа с государственным языком обучения" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района, село Заречное
60
14666
от трех лет - 7980
6
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Мичуринское
30
14666
от трех лет - 7980
7
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Садчиковка
25
14666
от трех лет - 7980
8
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа № 2" отдела образования акимата Костанайского района, поселок Затобольск
35
14666
от трех лет - 7980
9
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия" отдела образования акимата Костанайского района, поселок Затобольск
35
14666
от трех лет - 7980
10
Костанайский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Гульдер" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района, поселок Затобольск

180
19752
үш жасқа дейін – 7980
үш жастан бастап-8400
11
Қостанай ауданы
Октябрьское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шапағат" бала бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
19750
үш жасқа дейін - 7980
үш жастан бастап - 8400
Әкімдіктің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 455 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қостанай ауданы
Мәскеу ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
20
8854
үш жастан бастап - 7980
2
Қостанай ауданы
Озерное ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің " Озерный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
49
8854
үш жастан бастап - 7980
3
Қостанай ауданы
Алтынсарин ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтынсарин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
37
8226
үш жастан бастап - 5250
4
Қостанай ауданы
Давыденовка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Давыденов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
22
8226
үш жастан бастап - 5250
5
Қостанай ауданы
Константиновка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Константинов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
16
8226
үш жастан бастап - 5250
6
Қостанай ауданы
Александровка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
22
8226
үш жастан бастап - 5250
7
Қостанай ауданы
Владимировка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
25
8226
үш жастан бастап - 5250
8
Қостанай ауданы
Борис-Романовка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Борис-Романов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
20
8226
үш жастан бастап - 5250
9
Қостанай ауданы
Глазуновка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
40
8226
үш жастан бастап - 5250
10
Қостанай ауданы
Алтындала ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің " Красный Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
15
8226
үш жастан бастап - 5250
11
Қостанай ауданы
Майкөл ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Майкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
17
8226
үш жастан бастап - 5250
12
Қостанай ауданы
Мичуринское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
21
8226
үш жастан бастап - 5250
13
Қостанай ауданы
Надеждинка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
42
8226
үш жастан бастап - 5250
14
Қостанай ауданы
Половниковка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
17
8226
үш жастан бастап - 5250
15
Қостанай ауданы
Садовое ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
14
8226
үш жастан бастап - 5250
16
Қостанай ауданы
Садчиковка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
15
8226
үш жастан бастап - 5250
17
Қостанай ауданы
Семеновка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
40
8226
үш жастан бастап - 5250
18
Қостанай ауданы
Ульяновское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ульянов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
15
8226
үш жастан бастап - 5250
19
Қостанай ауданы
Шеминовское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шеминов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
17
8226
үш жастан бастап - 5250
20
Қостанай ауданы
Затобол кенті, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
40
8226
үш жастан бастап - 5250
21
Қостанай ауданы
Затобол кенті, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нұржан Наушабаев атындағы Затобол орта мектебі" (мектеп жанындағы интернатымен) мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
18
8226
үш жастан бастап - 5250
22
Қостанай ауданы
Арман ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Передовик бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
23
Қостанай ауданы
Кировка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Киров бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
11
7801
үш жастан бастап - 3150
24
Қостанай ауданы
Новоселовка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Новоселов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
8
7801
үш жастан бастап - 3150
25
Қостанай ауданы
Рыбное ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің " Рыбин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
6
7801
үш жастан бастап - 3150
26
Қостанай ауданы
Рязановка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рязанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
7
7801
үш жастан бастап - 3150
27
Қостанай ауданы
Самир ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Самир бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
4
7801
үш жастан бастап - 3150
28
Қостанай ауданы
Суриковка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Суриков бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
7
7801
үш жастан бастап - 3150
29
Қостанай ауданы
Осиновка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Осинов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
13
7801
үш жастан бастап - 3150
30
Қостанай ауданы
Талапкер ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Талапкер бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
8
7801
үш жастан бастап - 3150
31
Қостанай ауданы
Абай ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
32
Қостанай ауданы
Балықты ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балықты негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
33
Қостанай ауданы
Белозерка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Белозер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
12
7801
үш жастан бастап - 3150
34
Қостанай ауданы
Молокановка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Молоканов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
11
7801
үш жастан бастап - 3150
35
Қостанай ауданы
Нечаевка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нечаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
9
7801
үш жастан бастап - 3150
36
Қостанай ауданы
Рыспай ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
13
7801
үш жастан бастап - 3150
37
Қостанай ауданы
Светлый Жаркөл ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Светлоджаркул негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
7
7801
үш жастан бастап - 3150
38
Қостанай ауданы
Сергеевка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сергеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
39
Қостанай ауданы
Сормовка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сормов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
8
7801
үш жастан бастап - 3150
40
Қостанай ауданы
Воскресеновка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Воскресенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
12
7801
үш жастан бастап - 3150
41
Қостанай ауданы
Ждановка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жданов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
17
7801
үш жастан бастап - 3150
42
Қостанай ауданы
Мичуринское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
9
7801
үш жастан бастап - 3150
43
Қостанай ауданы
Мәскеу ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің " Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
44
Қостанай ауданы
Половниковка ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
10
7801
үш жастан бастап - 3150
45
Қостанай ауданы
Шишкинское ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шишкин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
12
7801
үш жастан бастап - 3150
46
Қостанай ауданы
Заречное ауылы, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

180
19752
до трех лет - 7980
от трех лет - 8400
11
Костанайский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Шапағат" Государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района, село Октябрьское
25
19750
до трех лет - 7980
от трех лет - 8400
Приложение 2
к постановлению акимата
от 8 июля 2014 года № 455
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2014 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Московское
20
8854
от трех лет - 7980
2
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Озерное
49
8854
от трех лет - 7980
3
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алтынсаринская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Алтынсарино
37
8226
от трех лет - 5250
4
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Давыденовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Давыденовка
22
8226
от трех лет - 5250
5
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Константиновс-
кая основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Константиновка
16
8226
от трех лет - 5250
6
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Александровс-
кая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Александровка
22
8226
от трех лет - 5250
7
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Владимировка
25
8226
от трех лет - 5250
8
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Борис-
Романовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Борис-Романовка
20
8226
от трех лет - 5250
9
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Глазуновка
40
8226
от трех лет - 5250
10
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Красно-
октябрьская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Алтын дала
15
8226
от трех лет - 5250
11
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Майкольская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Майколь
17
8226
от трех лет - 5250
12
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Мичуринское
21
8226
от трех лет - 5250
13
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Надеждинка
42
8226
от трех лет - 5250
14
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Половниковка
17
8226
от трех лет - 5250
15
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Садовое
14
8226
от трех лет - 5250
16
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Садчиковка
15
8226
от трех лет - 5250
17
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Семеновка
40
8226
от трех лет - 5250
18
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ульяновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Ульяновское
15
8226
от трех лет - 5250
19
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шеминовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Шеминовское
17
8226
от трех лет - 5250
20
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа № 1" отдела образования акимата Костанайского района, поселок Затобольск
40
8226
от трех лет - 5250
21
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа имени Нуржана Наушабаева" (с пришкольным интернатом) отдела образования акимата Костанайского района, поселок Затобольск
18
8226
от трех лет - 5250
22
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Красно-
Передовикская начальная школа” отдела образования акимата Костанайского района, село Арман
10
7801
от трех лет - 3150
23
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кировская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Кировка
11
7801
от трех лет - 3150
24
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Новоселовская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Новоселовка
8
7801
от трех лет - 3150
25
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Рыбное
6
7801
от трех лет - 3150
26
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рязановская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Рязановка
7
7801
от трех лет - 3150
27
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Самирская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Самир
4
7801
от трех лет - 3150
28
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Суриковская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Суриковка
7
7801
от трех лет - 3150
29
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Осиновская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Осиновка
13
7801
от трех лет - 3150
30
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Талапкерская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Талапкер
8
7801
от трех лет - 3150
31
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Абайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Абай
10
7801
от трех лет - 3150
32
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Балыктинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Балыкты
10
7801
от трех лет - 3150
33
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Белозерская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Белозерка
12
7801
от трех лет - 3150
34
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Молокановская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Молокановка
11
7801
от трех лет - 3150
35
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Нечаевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Нечаевка
9
7801
от трех лет - 3150
36
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыспайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Рыспай
13
7801
от трех лет - 3150
37
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Светло-
джаркольская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Светлый Жарколь
7
7801
от трех лет - 3150
38
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сергеевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Сергеевка
10
7801
от трех лет - 3150
39
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сормовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Сормовка
8
7801
от трех лет - 3150
40
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Воскресеновс-
кая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Воскресеновка
12
7801
от трех лет - 3150
41
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ждановская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Ждановка
17
7801
от трех лет - 3150
42
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Мичуринское
9
7801
от трех лет - 3150
43
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Московская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Московское
10
7801
от трех лет - 3150
44
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Половниковка
10
7801
от трех лет - 3150
45
Костанайский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шишкинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района, село Шишкинское
12
7801
от трех лет - 3150
46
Костанайский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Алтын-бесік" отдела образования акимата Костанайского района, село Заречное