2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 868 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 5286 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) қоса берілген 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары;
2) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз тұлғалардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен айына ең төменгі жалақының екі мөлшерінде.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдар төлеміне, қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметтеріне комиссиялық сыйақылар төлеміне арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде анықталған ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің орынбасары Б. Копжасаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Исабаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 868 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі сағаттарда
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
1.
«Горизонт-2012» жуапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Александровка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
2.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Белозерка, Балықты, Сергеев ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
3
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Борис-Романовка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
4.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Владимировка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
5.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Воскресеновка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан кем артық түскі үзіліс
6.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Глазуновка, Семеновка ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
7.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Жамбыл, Алтын Дала ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
8.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Ждановка, Васильевка, Кировка ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
9.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Заречное ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 868. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2015 года № 5286
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ на 2015 год;
2) размер оплаты труда безработных лиц, участвующих в общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайского района Б. Копжасарова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Исабаев
Утвержден
постановлением акимата
от 8 декабря 2014 года № 868
Перечень организаций, вида, объема
и конкретные условия общественных работ на 2015 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ, в часах
Условия общественных работ
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Александровка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Белозерка, Балыкты, Сергеевка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Борис-Романовка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Владимировка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Воскресеновка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Глазуновка, Семеновка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Жамбыл, села Алтын Дала не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Ждановка, Васильевка, Кировка не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Заречное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

14784
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
10.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Затобол кентінің аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
27720
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
11.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Мәскеу, Светлый Жаркөл ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
12.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Майкөл ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
13.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Мичуринское, Садовое, Алтынсарин ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
14784
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
14.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Надеждинка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
15.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Октябрское, Нечаевка, Молокановка, Рыбное, Шоққарағай ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
16.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Озерное ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
17.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Половниковка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
18.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Садчиковка ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
19.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Ульяновское ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1344
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
20.
«Горизонт-2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Шишкинское, Суриковка ауылдарының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек
1008
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді ескеріп аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күндері, бір сағаттан артық емес түскі үзіліс
21
«Қостанай ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізу және аумақты көгалдандыру, жинау жөніндегі жұмыстарға күн сайынғы көмек

14784
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории поселка Затобольск, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
27720
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Московское, Светлый Жарколь не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Майколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Мичуринское, Садовое, Алтынсарино не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
14787
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Надеждинка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Октябрьское, Нечаевка, Молокановка, Рыбное, Шоккарагай не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Озерное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Половниковка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Садчиковка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории села Ульяновское не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1344
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горизонт-2012»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройстве территории сел Шишкинское, Суриковка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1008
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
21.
Государственное учреждение «Прокуратура Костанайского района»
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке, благоустройстве территории и проведении технических работ по обработке документов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника