Меңдіқара ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 261 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 тамызда № 4968 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 12 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ә. Ерқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Жақаев
КЕЛІСІЛДІ
«Меңдіқара ауданы әкімдігінің
білім бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________М. Салмағамбетова
Әкімдіктің 2014 жылғы
20 маусым № 261
қаулысына 1 қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014  жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім  беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер  есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және  ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын -орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1
«Боровское ауылы әкімінің
аппараты мемлекеттік мекемесінің «Жас әлем» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
58
19242
5500
2
«Меңдіқара ауданы
Сосна ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің «Ақбота» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Харьковское ауылы
42
19242
5500
3
«Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі
Жангелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Молодежное ауылы
30
14151
3500
4
«Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі
Краснопреснен орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Красная Пресня ауылы
40
14151
3500
Әкімдіктің 2014 жылғы 20 маусым № 261 қаулысына 2 қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-наларының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын-орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
Жарты күндік
1
«Боровское ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің «Балауса» балабақшасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Мендыкаринском районе на 2014 год
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 июня 2014 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 01 августа 2014 года № 4968
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2014 год согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерканова М. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
С. Жакаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел образования
акимата Мендыкаринского района»
______________М. Салмагамбетов
Приложение 1
к постановлению
акимата
от 20 июня 2014 года
№ 261
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и  обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в  дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2014   год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского  бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и
обучения населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц ( тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Жас әлем»
государственного учреждения аппарата акима села Боровское» село Боровское
58
19242
5500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Акбота» государственного учреждения аппарат акима Сосновского сельского округа Мендыкаринского района» село Харьковское
42
19242
5500
3
Мини-центр при государственном учреждении «Джангильдинская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района» село Молодежное
30
14151
3500
4
Мини-центр при государственном учреждении «Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района» село Красная Пресня
40
14151
3500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 20 июня 2014 года
№ 261
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского
района на 2014 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный
пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Балауса» государственного учреждения аппарата акима села Боровское» село Боровское