Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 4491 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 16.09.2015 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Таран ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Таран ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 3 "Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-148 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Р. Сейдахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Таран аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_______________ Л. Пастушенко
Таран ауданы әкімінің
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Таран ауданының аумағындағы
сайлау учаскелері
№ 708 сайлау учаскесі
Павловка ауылының шекараларында.
№ 709 сайлау учаскесі
Воронежское ауылының шекараларында.
№ 710 сайлау учаскесі
Орынбор ауылының шекараларында.
№ 711 сайлау учаскесі
Таран ауылының шекараларында: көшелер Западная 1а-8а, 10-21, 23-25, 27-30, 32-34, 40 лет Победы, 4-28, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10-14, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 30а, 31-32а, 35-37, 39-60, 63-67, 69-77, 79, 82-100 жұп жағы, Калинин 76-88в жұп жағы, 89-90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142а жұп жағы, 148, 158, Комсомольская 85, 89, 94, 96-101, 103-107 тақ жағы, 108-150, Луговая 1-2, 4-6, 8-11, 14, 16-30, 32-34, 37-45 тақ жағы, Мир 3, 5-8, 10, Пионерская 1-42, 43, 45, 49-55 тақ жағы, Жабағы-Батыр 74, 79-83 тақ жағы, 85-87, 89-103, 105-113,115, 116, Рассвет 2-18 жұп жағы, Совхозная 3-9, 11-12, 14-20 жұп жағы, Строительная 1-19, Темірбаев 1-14, 16-30, 32-42, 44-54 жұп жағы, Тернопольская 1-7, 9-25, 27.
№ 712 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района
Решение акима Тарановского района Костанайской области от 26 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2014 года № 4491. Утратило силу решением акима Тарановского района Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Тарановского района Костанайской области от 16.09.2015 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Тарановского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Тарановского района от 18 ноября 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-18-148, опубликовано 23 ноября 2011 года в районной газете "Маяк").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Тарановского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               Р. Сейдахметов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Тарановской районной
избирательной комиссии
________________ Л. Пастушенко
Приложение
к решению акима
Тарановского района
от 26 февраля 2014 года
№ 1
Избирательные участки
на территории Тарановского района
Избирательный участок № 708
В границах села Павловка.
Избирательный участок № 709
В границах села Воронежское.
Избирательный участок № 710
В границах села Оренбургское.
Избирательный участок № 711
В границах села Тарановское: улицы Западная 1а-8а, 10-21, 23-25, 27-30, 32-34, 40 лет Победы 4-28, 30-32, 50 лет Октября 2-3, 5, 10-14 четная сторона, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 30а, 31-32а, 35-37, 39-60, 63-67, 69-77, 79, 82-100 четная сторона, Калинина 76-88в четная сторона, 89-90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142а четная сторона, 148, 158, Комсомольская 85, 89, 94, 96-101, 103-107 нечетная сторона, 108-150, Луговая 1-2, 4-6, 8-11, 14, 16-30, 32-34, 37-45 нечетная сторона, Мира 3, 5-8, 10, Пионерская 1-42, 43, 45, 49-55 нечетная сторона, Жабагы-Батыра 74, 79-83 нечетная сторона, 85-87, 89-103, 105-113, 115,116, Рассвет 2-18 четная сторона, Совхозная 3-9, 11-12, 14-20 четная сторона, Строительная 1-19, Темирбаева 1-14, 16-30, 32-42, 44-54 четная сторона, Тернопольская 1-7, 9-25, 27.
Избирательный участок № 712

Таран ауылының шекараларында: көшелер Восточная 1-3, 6-9, 11, 17-19, Калинин 1е, 1ж, 2, 5-9, 11, 13-14, 16-17, 18а-22 жұп жағы, 24-28, 30, 33-34, 36-47, 50, 52, 56, 61, 68-69, Комсомольская 1, 3-19, 22-24, 26, 30-34 жұп жағы, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 59, 61-62, 64-65, 67-70, 72-79, 82, 86, 92, Лесхоз 1, Майлин 1,3-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5-6, 8-12, 14-18, 20, 22, Озерная 1-5 тақ жағы, 9, 14, 15, 29-33, Жабағы-Батыр 1-5, 7-11, 13-19, 21-43, 45-51, 53-56, 59-67, 69-71, 73-75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 7-9, 11-19, 21-26, Советская 1-11 тақ жағы, 13-18, 20, 25, 27, 33-37 тақ жағы, СПТУ 3-9, 11-13, 15, Степная 2-3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5а, 8-18а, 20, 20а, 22, 26, 28, 30-34, 37-49 тақ жағы, 53, 55, Целинная 1, 3-8, Южная 2-6, 8-26 жұп жағы, 30.
№ 713 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: көшелер Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 43, 49, 51, 60, 62, 64, 70, 84, 88, Школьная 20, 39, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 130, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 44, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 23- 27, 30, 32, 38, 39, 42-48 жұп жағы, 52, Нефтебазовская 8, 10-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47-50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Нефтебаза 2-10, Панфилов 4-6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, ВОДРЕМ-303 1, КСМК 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 25, 26, 28, 36, 38-42, 43, 44-47, Школьный тұйықтамасы 1, 4-6, 16, 19, 27.
№ 714 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: көшелер Восточная 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19, Комсомольская 1, 2, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 25, 29, Юбилейная 1-9 тақ жағы, 11-13, Титов 1, 2, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Таран 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32-48, Гагарин 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5-11 тақ жағы, 18, 20, 22, 30, Вокзальная 4-10 жұп жағы, 9, 18, 21, 23, 28, 30, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 66, Викторовская 4, 5, 8, 14, 16, 20, 22, Поселковая 3, 5, 8, 9, 15-17 тақ жағы, 26, 42, 48, 49, 51, 52, 60, 62, Казахская 3, 6, 9, 14, 28, Кооперативный тұйығы 1, Элеваторная 67, 69, 71.
№ 715 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 3, 17, 19, 23, 25, 27, 35, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 жұп жағы, 75, 81, 83, 87-95 тақ жағы, Рабочая 4, 13-17 тақ жағы, 23, 27, 39, Казахская 39, 47, 49, 53, 58, 59, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 жұп жағы, 130, 134, Тобольская 2-8, 10-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23-25, 36, 40, 42, 44, 46, 48, Поселковая 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 86, 88, 92, 94, 100-110 жұп жағы, 112, 116-124 жұп жағы, 128-134 жұп жағы, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 тақ жағы, 31, 33, 34-36, 38, 40-42, 47, 48, 50, 54-57, 63, 65, 66, 67, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 3, 5-7, 9-12, 14-30, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-50, 52, 54, 56, 58 59, 63, 67-79 тақ жағы, 83, Целинная 1-3, 5-8, 10-16, 17-20, 22-24, 26, 27 28, 31, 32, 34-36, 38, 39-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 66, 60, 68, 70, Вокзальная 71, 71а, 90, 98, 100-124 жұп жағы, 128, 132-140 жұп жағы, 144, 148, 152, 162, 164.
№ 716 сайлау учаскесі

В границах села Тарановское: улицы Восточная 1-3, 6-9, 11, 17-19, Калинина 1е, 1ж, 2, 5-9, 11, 13-14, 16-17, 18а-22 четная сторона, 24-28, 30, 33-34, 36-47, 50, 52, 56, 61, 68-69, Комсомольская 1, 3-19, 22-24, 26, 30-34 четная сторона, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 59, 61-62, 64-65, 67-70, 72-79, 82, 86, 92, Лесхоз 1, Майлина 1, 3-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5-6, 8-12, 14-18, 20, 22, Озерная 1-5 нечетная сторона, 9, 14, 15, 29-33, Жабагы-Батыра 1-5, 7-11, 13-19, 21-43, 45-51, 53-56, 59-67, 69-71, 73-75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 7-9, 11-19, 21-26, Советская 1-11 нечетная сторона, 13-18, 20, 25, 27, 33-37 нечетная сторона, СПТУ 3-9, 11-13, 15, Степная 2-3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5а, 8-18а, 20, 20а, 22, 26, 28, 30-34, 37-49 нечетная сторона, 53, 55, Целинная 1, 3-8, Южная 2-6, 8-26 четная сторона, 30.
Избирательный участок № 713
В границах поселка Тобол: улицы Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 43, 49, 51, 60, 62, 64, 70, 84, 88, Школьная 20, 39, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 130, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 44, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 23-27, 30, 32, 38, 39, 42-48 четная сторона, 52, Нефтебазовская 8, 10-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47-50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Нефтебазы 2-10, Панфилова 4-6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, ВОДРЕМ-303 1, КСМК 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 25, 26, 28, 36, 38-42, 43, 44-47, Школьный тупик 1, 4-6, 16, 19, 27.
Избирательный участок № 714
В границах поселка Тобол: улицы Восточная 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19, Комсомольская 1, 2, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 25, 29, Юбилейная 1-9 нечетная сторона, 11-13, Титова 1, 2, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Тарана 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32-48, Гагарина 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5-11 нечетная сторона, 18, 20, 22, 30, Вокзальная 4-10 четная сторона, 9, 18, 21, 23, 28, 30, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 66, Викторовская 4, 5, 8, 14, 16, 20, 22, Поселковая 3, 5, 8, 9, 15-17 нечетная сторона, 26, 42, 48, 49, 51, 52, 60, 62, Казахская 3, 6, 9, 14, 28, Кооперативный переулок 1, Элеваторная 67, 69, 71.
Избирательный участок № 715
В границах поселка Тобол: улицы Станционная 3, 17, 19, 23, 25, 27, 35, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 четная сторона, 75, 81, 83, 87-95 нечетная сторона, Рабочая 4, 13-17 нечетная сторона, 23, 27, 39, Казахская 39, 47, 49, 53, 58, 59, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 четная сторона, 130, 134, Тобольская 2-8, 10-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23-25, 36, 40, 42, 44, 46, 48, Поселковая 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 86, 88, 92, 94, 100-110 четная сторона, 112, 116-124 четная сторона, 128-134 четная сторона, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 нечетная сторона, 31, 33, 34-36, 38, 40-42, 47, 48, 50, 54-57, 63, 65, 66, 67, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 3, 5-7, 9-12, 14-30, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-79 нечетная сторона, 83, Целинная 1-3, 5-8, 10-16, 17-20, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38, 39-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Вокзальная 71, 71а, 90, 98, 100-124 четная сторона, 128, 132-140 четная сторона, 144, 148, 152, 162, 164.
Избирательный участок № 716

Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 тақ жағы, Путейская 1, 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 103-117 тақ жағы, 121, 123, Вокзальная 77, 79, 83-113 тақ жағы, 120, 121, 123, 127, 153, 161-165 тақ жағы, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 188, 192-194, 197, 198, 203-213 тақ жағы, 210-216 жұп жағы, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 272, 276, 280, 284, 286, 292, 294, 298, 306, 310-318 жұп жағы, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 73, 75, Казахская 97-107 тақ жағы, 111-143 тақ жағы, 138, 140, 142, 146-148, 152, 155, 157-159, 162-168 жұп жағы, 169, 170, 172-175, 177, 180-186, 188-200, 202-210 жұп жағы, 214, 228, 232, 234, 242, 244, 248-258 жұп жағы, 266, 268, 272, Кустанайская 31-39 тақ сағы, 43-49 тақ жағы, 60, 72, 84, 94, 96, 97, 100, 102, Поселковая 79, 81-85 тақ жағы, 89, 91, 95-101 тақ жағы, 111, 113, 118, 150, 154, 164, 166, 168, 176-188 жұп жағы, 192, 200-212 жұп жағы, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 71, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91-94, 96-102 жұп жағы,105-109 тақ жағы, 111-117 тақ жағы, Западная 3, 6, 9-13, 15-19, 20, 48, Северная 58, 59, 87, 95, 107, 113-117 тақ жағы, 121-129 тақ жағы, 135, 137, 139, 145-157 тақ жағы, Викторовская 93, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120-123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
№ 717 сайлау учаскесі
Смайыл ауылының шекараларында.
№ 718 сайлау учаскесі
Евгеновка ауылының шекараларында.
№ 719 сайлау учаскесі
Юбилейное ауылының шекараларында.
№ 720 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-34, 35-37, 39-44, 47, 51, 53, 56-59, 61, ДЭУ-60 1-6, Комбинатовская 1-7, 9-11, Больничный тұйығы 4, 5, 6, Элеваторная 10, 12, 13, 15, 19, 31-43 тақ жағы, 47-51 тақ жағы, 53, 61, 65, Тупиковая 6, 10-12, 14, 15, 22, 24, 25, 27, 30, 31.
№ 721 сайлау учаскесі
Асенкритовка және Майлин ауылдарының шекараларында.
№ 722 сайлау учаскесі
Варваринка ауылының шекараларында.
№ 723 сайлау учаскесі
Қызыл-Жар ауылының шекараларында.
№ 724 сайлау учаскесі
Николаевка ауылының шекараларында.
№ 725 сайлау учаскесі
Баталы ауылының шекараларында.
№ 726 сайлау учаскесі
Жамбаскөл және Қайындыкөл ауылдарының шекараларында.
№ 727 сайлау учаскесі
Притобольское ауылының шекараларында.
№ 728 сайлау учаскесі
Береговое ауылының шекараларында.
№ 729 сайлау учаскесі
Нагорное ауылының шекараларында.
№ 730 сайлау учаскесі
Ленинское және Увальное ауылдарының шекараларында.
№ 731 сайлау учаскесі
Достияр және Мақсұт ауылдарының шекараларында.
№ 732 сайлау учаскесі
Приозерное ауылының шекараларында.
№ 733 сайлау учаскесі
Апановка ауылының шекараларында.
№ 734 сайлау учаскесі
Журавлевка ауылының шекараларында.
№ 735 сайлау учаскесі
Красносельское және Аят ауылдарының шекараларында.
№ 736 сайлау учаскесі
Щербиновка ауылының шекараларында.
№ 737 сайлау учаскесі
Майское ауылының шекараларында.
№ 738 сайлау учаскесі
Приреченское ауылының шекараларында.
№ 739 сайлау учаскесі
Елизаветинка ауылының шекараларында.
№ 740 сайлау учаскесі
Набережное ауылының шекараларында.
№ 741 сайлау учаскесі
Барсуковка ауылының шекараларында.
№ 742 сайлау учаскесі
Қоржынкөл ауылының шекараларында.
№ 743 сайлау учаскесі
Нелюбинка ауылының шекараларында.
№ 744 сайлау учаскесі
Ақсуат ауылының шекараларында.
№ 745 сайлау учаскесі
Богородское және Мирное ауылдарының шекараларында.
№ 746 сайлау учаскесі
Валерьяновка ауылының шекараларында.
№ 747 сайлау учаскесі
Новоильиновка және Козыревка ауылдарының шекараларында.

В границах поселка Тобол: улицы Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 нечетная сторона, Путейская 1, 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 103-117 нечетная сторона, 121, 123, Вокзальная 77, 79, 83-113 нечетная сторона, 120, 121, 123, 127, 153, 161-165 нечетная сторона, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 188, 192-194, 197, 198, 203-213 нечетная сторона, 210-216 четная сторона, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 272, 276, 280, 284, 286, 292, 294, 298, 306, 310-318 четная сторона, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 73, 75, Казахская 97-107 нечетная сторона, 111-143 нечетная сторона, 138, 140, 142, 146-148, 152, 155, 157-159, 162-168 четная сторона, 169, 170, 172-175, 177, 180-186, 188-200, 202-210 четная сторона, 214, 228, 232, 234, 242, 244, 248-258 четная сторона, 266, 268, 272, Кустанайская 31-39 нечетная сторона, 43-49 нечетная сторона, 60, 72, 84, 94, 96, 97, 100, 102, Поселковая 79, 81-85 нечетная сторона, 89, 91, 95-101 нечетная сторона, 111, 113, 118, 150, 154, 164, 166, 168, 176-188 четная сторона, 192, 200-212 четная сторона, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 71, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91-94, 96-102 четная сторона, 105-109 нечетная сторона, 111-117 нечетная сторона, Западная 3, 6, 9-13, 15-19, 20, 48, Северная 58, 59, 87, 95, 107, 113-117 нечетная сторона, 121-129 нечетная сторона, 135, 137, 139, 145-157 нечетная сторона, Викторовская 93, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120-123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
Избирательный участок № 717
В границах села Смайловка.
Избирательный участок № 718
В границах села Евгеновка.
Избирательный участок № 719
В границах села Юбилейное.
Избирательный участок № 720
В границах поселка Тобол: улицы Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-34, 35-37, 39-44, 47, 51, 53, 56-59, 61, ДЭУ-60 1-6, Комбинатовская 1-7, 9-11, Больничный переулок 4, 5, 6, Элеваторная 10, 12, 13, 15, 19, 31-43 нечетная сторона, 47-51 нечетная сторона, 53, 61, 65, Тупиковая 6, 10-12, 14, 15, 22, 24, 25, 27, 30, 31.
Избирательный участок № 721
В границах сел Асенкритовка и Майлин.
Избирательный участок № 722
В границах села Варваринка.
Избирательный участок № 723
В границах села Кызылжар.
Избирательный участок № 724
В границах села Николаевка.
Избирательный участок № 725
В границах села Баталы.
Избирательный участок № 726
В границах сел Жамбасколь и Каиындыколь.
Избирательный участок № 727
В границах села Притобольское.
Избирательный участок № 728
В границах села Береговое.
Избирательный участок № 729
В границах села Нагорное.
Избирательный участок № 730
В границах сел Ленинское и Увальное.
Избирательный участок № 731
В границах сел Достияр и Максут.
Избирательный участок № 732
В границах села Приозерное.
Избирательный участок № 733
В границах села Апановка.
Избирательный участок № 734
В границах села Журавлевка.
Избирательный участок № 735
В границах сел Красносельское и Аятское.
Избирательный участок № 736
В границах села Щербиновка.
Избирательный участок № 737
В границах села Майское.
Избирательный участок № 738
В границах села Приреченское.
Избирательный участок № 739
В границах села Елизаветинка.
Избирательный участок № 740
В границах села Набережное.
Избирательный участок № 741
В границах села Барсуковка.
Избирательный участок № 742
В границах села Коржынколь.
Избирательный участок № 743
В границах села Нелюбинка.
Избирательный участок № 744
В границах села Аксуатское.
Избирательный участок № 745
В границах сел Богородское и Мирное.
Избирательный участок № 746
В границах села Валерьяновка.
Избирательный участок № 747
В границах сел Новоильиновка и Козыревка.