Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 234 "Қоғамдық жұмысқа тарту түрінде сотталғандар үшін пайдалы қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 118 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 03.03.2015 № 45 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 4-бабының 3-тармағына сәйкес, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 234 "Қоғамдық жұмысқа тарту түрінде сотталғандар үшін пайдалы қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-119 тіркелген, 2010 жылғы 8 шілдеде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында бүкіл мәтін бойынша мемлекеттік тілдегі "селолық", "селолардың" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылдардың" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы бойынша қылмыстық
атқару жүйесінің департаменті
Таран аудандық қылмыстық атқару
инспекциясының бастығы
__________ М. Тоқмағамбетова

О внесении изменений в постановление акимата района от 4 июня 2010 года № 234 "Об определении видов общественно полезных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 10 апреля 2014 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2014 года № 4705. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 3 марта 2015 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 03.03.2015 № 45.
В соответствии с пунктом 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 4 июня 2010 года № 234 "Об определении видов общественно полезных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-119, опубликовано 8 июля 2010 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению по всему тексту на государственном языке слова: "селолық", "селолардың" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылдардың", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник уголовно-исполнительной инспекции
Департамента уголовно-исполнительной
системы по Костанайской области
______________ М. Токмагамбетова