Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 145 "Таран ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 314 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 5166 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 16.05.2016 № 160 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 145 "Таран ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4837 тіркелген, 2014 жылғы 23 маусымда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі кіріспесіндегі "Таран ауданы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта құру туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы № 456 қаулысының негізінде" деген сөздер алынып тасталсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин

О внесении изменения в постановление акимата района от 13 мая 2014 года № 145 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Тарановского района"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 22 октября 2014 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2014 года № 5166. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2016 № 160.
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 13 мая 2014 года № 145 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4837, опубликовано 23 июня 2014 года в газете "Маяк") следующее изменение:
в преамбуле указанного постановления на государственном языке слова "Таран ауданы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта құру туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы № 456 қаулысының негізінде" исключить, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Утеулин