Асенкритов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Асенкритов селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Асенкритов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 4907 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Асенкритов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Асенкритов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Асенкритов селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-162 тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селолары", "селоларының", "селосының", деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Асенкритов ауылдық
округінің әкімі                            А. Бердалинов

О внесении изменений в решение акима Асенкритовского сельского округа от 21 февраля 2012 года № 1 "О присвоении наименования улицам сел Асенкритовского сельского округа"
Решение акима Асенкритовского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 24 июня 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 02 июля 2014 года № 4907
В соответствии Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", аким Асенкритовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Асенкритовского сельского округа от 21 февраля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Асенкритовского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-162, опубликовано 11 мая 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селолары", "селоларының", "селосының", заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының", "ауылының", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Асенкритовского
сельского округа                           А. Бердалинов