Новоильинов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 1 "Новоильинов селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Новоильинов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 мамырда № 4749 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Новоильинов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новоильинов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 1 "Новоильинов селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-169 тіркелген, 2012 жылғы 17 мамырдағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селоларының", "селолары" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылдарының", "ауылдары" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новоильинов ауылдық
округінің әкімі                            С. Каргачинский

О внесении изменений в решение акима Новоильиновского сельского округа от 12 апреля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Новоильиновского сельского округа"
Решение акима Новоильиновского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 21 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2014 года № 4749
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Новоильиновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Новоильиновского сельского округа от 12 апреля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Новоильиновского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-18-169, опубликовано 17 мая 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селоларының", "селолары" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауылдарының", "ауылдары", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новоильиновского
сельского округа                           С. Каргачинский