Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда № 4441 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 5 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 09.01.2015 № 5 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44104109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 тіркелген, 2014 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 772 253,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 440 195,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 305,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 324 253,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 795 648,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 142,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20 860,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5 718,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 537,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 537,9 мың теңге.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 17,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 4 571,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Н. Булатов
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2014 жылғы 18 ақпандағы
№ 173 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2014 года № 4441. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 9 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 09.01.2015 № 5).
СВ соответствии статьями 44104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4375, опубликовано 3 января 2014 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 772 253,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 440 195,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 305,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 324 253,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 795 648,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 142,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 860,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 718,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38 537,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 537,9 тысяч тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 17,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 4 571,9 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
Узункольского районного маслихата          Н. Булатов
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
____________ У. Наурузбаева
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
____________ Н. Абдрахманова
Приложение
к решению маслихата
от 18 февраля 2014 года № 173
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 166
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы