2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 5271 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) Ұзынкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1869488,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 450003,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2175,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9090,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1408220,0 мың теңге;
2) шығындар – 1880875,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7493,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14596,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7103,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18880,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18880,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2015 № 359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1230019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алып қоюлар қарастырылмаған.
2-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 100,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 269 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге 10672,5 мың теңге сомасында;

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 декабря 2014 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 декабря 2014 года № 5271
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1869488,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 450003,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2175,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9090,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1408220,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1880875,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7493,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7103,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18880,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18880,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2015 № 359 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1230019,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 100,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 20.03.2015 № 269 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению в сумме 10672,5 тысячи тенге;

патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 3088,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан бастап 10-ға дейін айлық есептік көрсеткіш ұлғайтуға 381,0 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қысқы ұстауына 10000,0 мың теңге сомасында;
"Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 257,8 мың теңге сомасында;
"Үздік орта білім беру ұйымы" конкурсының жеңімпазына грант төлеуге 17091,2 мың теңге сомасында;
келісімшарт негізінде күнкөрісі төмен азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша өңірлік пилоттық жобаларды енгізуге 925,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 112,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2015 № 359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. алып тасталды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2015 № 359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 806,0 мың теңге сомасында;
халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге 5088,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге 5393,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 83235,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 16357,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 21547,0 мың теңге сомасында.
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1097,5 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2150,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.05.2015 № 323 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2015 № 359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 3088,0 тысяч тенге;
увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячного расчетного показателя в сумме 381,0 тысяча тенге;
зимнее содержание автомобильных дорог районного значения в сумме 10000,0 тысяч тенге;
приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" в сумме 257,8 тысяч тенге;
выплату гранта победителю конкурса "Лучшая организация среднего образования" в сумме 17091,2 тысяча тенге;
внедрение региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 925,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 112,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2015 № 359 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. исключен решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2015 № 359 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 806,0 тысяч тенге;
оказание социальной защиты и помощи населению в сумме 5088,0 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 5393,0 тысячи тенге;
выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 83235,0 тысяч тенге;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 16357,0 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 21547,0 тысяч тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1097,5 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 2150,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.05.2015 № 323 (вводится в действие с 01.01.2015); с изменением, внесенным решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2015 № 359 (вводится в действие с 01.01.2015).

6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 14865,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 269 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 2663,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 14865,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 20.03.2015 № 269 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2015 год в сумме 2663,0 тысячи тенге.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2015 год, согласно приложению 5.

10. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы               Т. Гуляева
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 251 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 21.10.2015 № 359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной сессии
Узункольского районного маслихата          Т. Гуляева
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 251
Районный бюджет на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2015 № 359 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 251 шешіміне 5-қосымша
2015 жылға арналған кенттің, ауылдық, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Атқарушы орган бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
2
3
4
1
"Ұзынкөл ауданының Бауман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
2
"Ұзынкөл ауданының Ершов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
3
"Ұзынкөл ауданының Киев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
4
"Ұзынкөл ауданының Карл Маркс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
5
"Ұзынкөл ауданының Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
6
"Ұзынкөл ауданының Суворов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
7
"Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 251
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2015 год
Исполнительный орган-
администратор программ, распределитель лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Суворовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8
"Ұзынкөл ауданының Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
9
"Ұзынкөл ауданының Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
10
"Ұзынкөл ауданының Троебратское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
11
"Ұзынкөл ауданының Варваровка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
"Ұзынкөл ауданының Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
13
"Ұзынкөл ауданының Петропавл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
14
"Ұзынкөл ауданының Пресногорьков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
15
"Ұзынкөл ауданының Россия ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
16
"Ұзынкөл ауданының Ряжское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру

12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Варваровка Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресно-
горьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Российского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ряжское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов