2014 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 52 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 4480 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабы 5) тармақшасына20–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдарды төлеуге, қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданы
әкімінің міндеттерін
атқарушы, аудан
әкімінің орынбасары                        И. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров аудандық орталық
аурухана" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорының
бас дәрігері
_________________ Л. Финк
Әкімдіктің
2014 жылғы 18 ақпандағы
№ 52 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі және нақты жағдайлары,
қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері

Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2014 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2014 года № 4480
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Федоровского района,
заместитель акима района                   И. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Федоровская центральная
районная больница"
___________________ Л. Финк
Утвержден
постановлением акимата
от 18 февраля 2014 года № 52
Перечень организаций, виды, объемы и
конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 09.06.2014 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
(сағат)
1.
"Федоров ауданы Баннов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 09.06.2014 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Банновского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

1840
2.
"Федоров ауданы Воронеж ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1584
3
"Федоров ауданы Вишневый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1584
4
"Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1496
5
"Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1504
6
"Федоров ауданы Қосарал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1928
7
"Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1328
8
"Федоров ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1584
9
"Федоров ауданы Новошумный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1584
10
"Федоров ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
1328
11
"Федоров ауданы Пешков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
2336
12
"Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу

1840
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Воронежского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1584
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Вишневого сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1584
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1496
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1504
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Косаральского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1928
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Костряковского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1328
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1584
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Новошумного сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1584
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1328
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Пешковского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2336
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Чандакского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

1584
13
"Федоров ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауға және елді мекендерді аббаттандыруға көмектесу
14568
14
"Федоров аудандық орталық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аурухана кешенінің аумағын аббаттандыруға, жинауға көмектесу

1584
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Федоровского района"
Помощь в уборке территорий и благоустройство населенных пунктов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
14568
14
Коммунальное государственное предприятие "Федоровская центральная районная больница"
Помощь в благоустройстве и уборке территории больничного комплекса, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

832
15
"Федоров ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттарды өңдеу бойынша күнделікті техникалық жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету үшін
1840
Кестенің жалғасы:
Ұйымның атауы
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
1.
"Федоров ауданы Баннов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
2.
"Федоров ауданы Воронеж ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
3
"Федоров ауданы Вишневый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
4
"Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
5
"Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
6
"Федоров ауданы Қосарал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
7
"Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
8
"Федоров ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
9
"Федоров ауданы Новошумный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
10
"Федоров ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
11
"Федоров ауданы Пешков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
12
"Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
13
"Федоров ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
14
"Федоров аудандық орталық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
15
"Федоров ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен

832
15
Государственное учреждение "Прокуратура Федоровского района"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке документов, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1840
Продолжение таблицы:
Наименование организации
Оплата труда
Конкретные условия работ
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Банновского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Воронежского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Вишневого сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Косаральского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Костряковского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Новошумного сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Пешковского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Чандакского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Коммунальное государственное предприятие "Федоровская центральная районная больница"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15
Государственное учреждение "Прокуратура Федоровского района"
1,5 минимальной месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа