Федоров ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 214 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 сәуірде № 4537 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 29.04.2016 № 23 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Федоров ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 234 "Федоров ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібіне қосымша реттеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-165 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х сессияның төрайымы Л. Финк
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
Федоров ауданының әкімі
______________ Қ. Ахметов
Мәслихаттың
2014 жылғы 27 ақпандағы
№ 214 шешіміне қосымша
Федоров ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
№ р/с
Өткізу орны
Объектінің атауы
1
Федоров ауылдық округі
Федоров ауылы Красноармейский көшесіндегі Тәуелсіздік алаң
2
Баннов ауылдық округі
Баннов ауылы Гагарин көшесіндегі орталық алаң
3
Вишневый ауылдық округі
Вишневый ауылы 8 март көшесіндегі алаң
4
Воронеж ауылдық округі
Придорожное ауылы Центральный көшесіндегі алаң
5
Камышин ауылдық округі
Чистый Чандақ ауылы Пионеров көшесіндегі алаң
6
Қоржынкөл ауылдық округі
Лесной ауылы Юбилейный көшесіндегі орталық алаң
7
Қосарал ауылдық округі
Кенарал ауылы Советский көшесіндегі орталық алаң
8
Костряков ауылдық округі
Костряков ауылы Ленин көшесіндегі алаң
9
Ленин ауылдық округі
Ленин ауылы Ленин көшесіндегі орталық алаң
10
Новошумный ауылдық округі
Новошумный ауылы Чапаев көшесіндегі орталық алаң
11
Первомай ауылдық округі
Первомай ауылы Ленин көшесіндегі орталық алаң
12
Пешков ауылдық округі
Пешков ауылы Ленин көшесіндегі орталық алаң
13
Шандақ ауылдық округі
Мирный ауылы Зеленая көшесіндегі алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Федоровского района
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 февраля 2014 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 апреля 2014 года № 4537. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 29 апреля 2016 года № 23
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 29.04.2016 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Федоровского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 23 ноября 2009 года № 234 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-165, опубликовано 14 января 2010 года в газете "Федоровские новости").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель X сессии Л. Финк
Секретарь районного маслихата Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Федоровского района
_____________ К. Ахметов
Приложение
к решению маслихата
от 27 февраля 2014 года № 214
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Федоровского района
№ п/п
Место проведения
Наименование объекта
1
Федоровский сельский округ
Площадь Независимости по улице Красноармейская в селе Федоровка
2
Банновский сельский округ
Центральная площадь по улице Гагарина в селе Банновка
3
Вишневый сельский округ
Площадь по улице 8 марта в селе Вишневое
4
Воронежский сельский округ
Площадь по улице Центральной в селе Придорожное
5
Камышинский сельский округ
Площадь по улице Пионеров в селе Чистый - Чандак
6
Коржинкольский сельский округ
Центральная площадь по улице Юбилейная в селе Лесное
7
Косаральский сельский округ
Центральная площадь по улице Советская в селе Кенарал
8
Костряковский сельский округ
Площадь по улице Ленина в селе Костряковка
9
Ленинский сельский округ
Центральная площадь по улице Ленина в селе Ленино
10
Новошумный сельский округ
Центральная площадь по улице Чапаева в селе Новошумное
11
Первомайский сельский округ
Центральная площадь по улице Ленина в селе Первомайское
12
Пешковский сельский округ
Центральная площадь по улице Ленина в селе Пешковка
13
Чандакский сельский округ
Площадь по улице Зеленая в селе Мирное