2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 шілдедегі № 224 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 4997 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы, 1- тармағының, 3) тармақшасына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6- бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 9 июля 2014 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 августа 2014 года № 4997
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының №1№2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Қ.К. Баямбетовке жүктелсін.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета, согласно приложениям №1№2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Баямбетова К.К.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі
Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2014 жылғы 9 шілдедегі
№ 224 қаулысына 1 қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері(теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын орталықтар
1
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қамышин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тазашандақ ауылы
15
12089
2
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Белояров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Белояровка ауылы
16
12089
3
Федоров ауданы әкімдігінің «Балдәурен» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоровка ауылы
70
18528
4
Федоров ауданы әкімдігінің «Балдырған» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоровка ауылы
70
18500
5
Федоров ауданы әкімдігінің «Айгөлек» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Новошумный ауылы
45
21140
6
Федоров ауданы әкімдігінің «Ақерке» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Кеңарал ауылы
40
19153
7
Федоров ауданы әкімдігінің «АлҰнушка » Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Пешковка ауылы
70
19153
8
Федоров ауданы әкімдігінің «Айналайын» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Пешковка ауылы
45
24631
9
Федоров ауданы әкімдігінің «Бақбақ» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ленино ауылы
40
19153
10
Федоров ауданы әкімдігінің «Балапан» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Придорожное ауылы
40
19153
11
Федоров ауданы әкімдігінің «Қызғалдақ» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Лесное ауылы
25
19153
12
Федоров ауданы әкімдігінің «Сказка» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Костряковка ауылы
50
19153
13
Федоров ауданы әкімдігінің «Солнышко» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Банновка ауылы
65
19153
14
Федоров ауданы әкімдігінің «Ақбота» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Вишневое ауылы
40
19153
15
Федоров ауданы әкімдігінің «Малыш» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Мирное ауылы
15
19153
16
Федоров ауданы әкімдігінің «Журавушка » Ясли -бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Первомайское ауылы
40
19153
17
Федоров ауданы әкімдігінің «Звездочка» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Владыкинка ауылы
22

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района
К. Ахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 9 июля 2014 года № 224
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2014 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно - территориальное распложение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
1
Коммунальное государственное учреждение "Камышинская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Чистый Чандак
15
12089
2
Коммунальное государственное учреждение "Белояровская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Белояровка
16
12089
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балдәурен" акимата Федоровского района , село Федоровка
70
18528
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балдырған" акимата Федоровского района , село Федоровка
70
18500
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Айгөлек" акимата Федоровского района , село Новошумное
45
21140
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Ақерке" акимата Федоровского района , село Кенарал
40
19153
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Ақерке" акимата Федоровского района , село Кенарал
70
19153
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Ақерке" акимата Федоровского района , село Кенарал
45
24631
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад " Бақбақ" акимата Федоровского района , село Ленино
40
19153
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад " Бақбақ" акимата Федоровского района , село Ленино
40
19153
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қызғалдақ" акимата Федоровского района , село Лесное
25
19153
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Сказка" акимата Федоровского района , село Костряковка
50
19153
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Солнышко" акимата Федоровского района , село Банновка
65
19153
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" акимата Федоровского района , село Вишневое
40
19153
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Малыш" акимата Федоровского района , село Мирное
15
19153
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Журавушка" акимата Федоровского района , село Первомайское
40
19153
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Звездочка" акимата Федоровского района, село Владыкинка
22

2014 жылғы 9 шілдедегі
№ 224 қаулысына 1 қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру жәнеата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері(теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын орталықтар
Балабақша
1
Федоров ауданы әкімдігінің «Қарлығаш» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоровка ауылы

от 9 июля 2014 года
№ 224
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно - территориальное распложение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" акимата Федоровского района, село Федоровка

140
18658
2
Федоров ауданы әкімдігінің «Малыш» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Мирное ауылы
25
19821
3
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қамышин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тазашандақ ауылы
21
4065
4
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Банновка ауылы
20
4065
5
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қоржынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лесное ауылы
19
4065
6
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Успенов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Успеновка ауылы
40
4065
7
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Димитров атындағы №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Федоровка ауылы
20
4065
8
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "М. Маметова атындағы №4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Федоровка ауылы
29
4065
9
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің " №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Федоровка ауылы
20
4065
10
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Копычен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Капыченка ауылы
18
4065
11
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жаркөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаркөл ауылы
21
4065
12
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Курское ауылы
17
4065
13
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Большая бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Большое ауылы
8
4065
14
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Александропольская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Александрополь ауылы
19
4065
15
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Цабелев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Цабелевка ауылы
7
4065
16
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің " Жанахай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақой ауылы
15
4065
17
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің " Калинов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калиновка селосы
13
4065
18
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің " Жыланды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жыланды ауылы
5
4065
19
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ала-Буталы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алаботалы ауылы
10
4065
20
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің " Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарақопа ауылы
11
4065
21
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Украин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Малороссийка ауылы
6
4065
22
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Березовская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Березовқа ауылы
7
4065
23
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Запасный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Запасное ауылы
7
4065
24
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Трактовое ауылы
9
4065
25
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Андреевская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Андреевка ауылы
6
4065
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері(теңге )
Балабақша
Ясельная группа
Дошкольная группа
с полным днем пребывания
неполный день пребыванмя
1
Федоров ауданы әкімдігінің «Қарлығаш» Ясли-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоровка ауылы

140
18658
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Малыш " акимата Федоровского района , село Мирное
25
19821
3
Коммунальное государственное учреждение "Камышинская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Чистый Чандак
21
4065
4
Коммунальное государственное учреждение "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Банновка
20
4065
5
Коммунальное государственное учреждение "Коржинкольская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Лесное
19
4065
6
Коммунальное государственное учреждение "Успеновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Успеновка
40
4065
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Димитрова" отдела образования акимата Федоровского района, село Федоровка
20
4065
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4 имени М.Маметовой" отдела образования акимата Федоровского района, село Федоровка
29
4065
9
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" отдела образования акимата Федоровского района, село Федоровка
20
4065
10
Коммунальное государственное учреждение " Копыченская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Копыченка
18
4065
11
Коммунальное государственное учреждение " Жаркольская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Жарколь
21
4065
12
Коммунальное государственное учреждение " Курская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Курское
17
4065
13
Коммунальное государственное учреждение " Большая начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Большое
8
4065
14
Коммунальноегосударственное учреждение " Александропольская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Александрополь
19
4065
15
Коммунальное государственное учреждение " Цабелевская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Цабелевка
7
4065
16
Коммунальное государственное учреждение " Жанахайская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Жанакой
15
4065
17
Коммунальное государственное учреждение " Калиновская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Калиновка
13
4065
18
Коммунальное государственное учреждение " Жиландинская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Жыланды
5
4065
19
Коммунальное государственное учреждение " Ала-Буталинская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Алабутала
10
4065
20
Коммунальное государственное учреждение " Каракопинская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Каракопа
11
4065
21
Коммунальное государственное учреждение " Украинская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Малороссийка
6
4065
22
Коммунальное государственное учреждение " Березовская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Березовка
7
4065
23
Коммунальное государственное учреждение " Запасная начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Запасное
7
4065
24
Коммунальное государственное учреждение " Трактовая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района, село Трактовое
9
4065
25
Коммунальное государственное учреждение " Андреевская начальная школа " отдела образования акимата Федоровского района, село Андреевка
6
4065
Продолжение таблицы:
Административно - территориальное распложение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге )
Детский сад
Мини - центры
Ясельная группа
Дошкольная группа
с полным днем пребывания
неполный день пребыванмя
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" акимата Федоровского района, село Федоровка