Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 257 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 5035 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 386 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 29.01.2016 № 386 шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Мәслихаттың 2013 жылғы 20 қарашадағы № 171 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4330 тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Вишневский
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ В. Гринак

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 7 августа 2014 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2014 года № 5035. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 29 января 2016 года № 386
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 29.01.2016 № 386 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 20 ноября 2013 года № 171 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Федоровские новости").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Вишневский
Секретарь
районного маслихата                        Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
________________ В. Гринак