Воронеж ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 24 "Воронеж селолық округінің Успенов селосының құрамдас бөлігін атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Воронеж ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 маусымда № 4817 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Воронеж ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Воронеж селолық округінің Успенов селосының құрамдас бөлігін атау туралы" Воронеж ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-114 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Воронеж ауылдық округінің әкімі            Э. Омаров

О внесении изменений в решение акима Воронежского сельского округа от 18 ноября 2008 года № 24 "О наименовании составных частей населенного пункта села Успеновка Воронежского сельского округа"
Решение акима Воронежского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 6 мая 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июня 2014 года № 4817
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Воронежского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Воронежского сельского округа от 18 ноября 2008 года № 24 "О наименовании составных частей населенного пункта села Успеновка Воронежского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-114, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селосы" заменить соответственно "ауылдық", "ауылының", "ауылы";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селосының", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Воронежского сельского округа         Э. Омаров