"Камышин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 17 Камышин селолық округінің Камышный Чандак селосындағы құрамдас бөліктердің қайта атауы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 7 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 4838 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтылулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қантардағы Заңына сәйкес Камышин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Камышин селолық округінің Камышный Чандак селосындағы құрамдас бөліктердің қайта атауы туралы" Камышин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 17 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу тіркелімінде 9-20-162 тіркелген, 2009 жылғы 19 қарашада "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Федоров ауданы Камышин селолық округі, Камышный Чандак селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбына және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы", "селолық", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылындағы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Камышин ауылдық округінің әкімі            С. Беккалиев

О внесении изменений в решение акима Камышинского сельского округа от 16 октября 2009 года № 17 "О переименовании составных частей села Камышный Чандак Камышинского сельского округа"
Решение акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 29 мая 2014 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2014 года № 4838
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Камышинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Камышинского сельского округа от 16 октября 2009 года № 17 "О переименовании составных частей села Камышный Чандак Камышинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-162, опубликовано 19 ноября 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Камышный Чандак, аким Камышинского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селосындағы", "селолық", "селосының", заменить соответственно "ауылындағы", "ауылдық", "ауылының";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камышинского сельского округа         С. Беккалиев