"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 125/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда № 3829 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 161/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 № 161/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" № 365/12 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3365 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қаңтарда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2013 жылғы 26 қаңтарда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 125/4 қаулысымен
бекітілді
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың
аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын
есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет):
1) "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекетттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші);

Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы"
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 125/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2014 года № 3829. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 161/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 № 161/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2012 года № 365/12 "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3365, опубликовано 26 января 2013 года в газете "Сарыарқа самалы", 26 января 2013 года в газете "Звезда Прииртышья").
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля 2014 года
№ 125/4
Регламент государственной услуги "Учет иностранных
периодических печатных изданий, распространяемых на
территории области, города республиканского
значения, столицы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" (далее – государственная услуга) оказывается через:
1) Государственное учреждение "Управление внутренней политики Павлодарской области" (далее - услугодатель);

2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО);
3) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтама болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының өтініші, жеке басын куәландыратын құжаты немесе портал арқылы электрондық сұрауы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 180 қаулысымен бекітілген "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартының (бұдан әрі – Стандарт9-тармағында көзделген қызметті алушының өтініші мен құжаттарын көрсетілетін қызметті беруші кеңсе қызметкерінің қабылдауы, өтініштерді тіркеу журналында тіркеуі, орындау уақыты – қабылданған кезден бастап 15 минуттан артық емес;
2) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және құжаттарын қызметті беруші басшысының қарауы және жауапты бөлімді анықтауы, жауапты бөлімнің басшысына қарауға беру, орындау уақыты – қабылданған кезден бастап 15 минуттан артық емес;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және құжаттарын көрсетілетін қызметті беруші жауапты бөлім басшысының қарауы және жауапты маманды анықтауы және өтініш пен құжаттарды оған орындауға беру, орындау уақыты – қабылданған кезден бастап 15 минуттан артық емес;
4) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын жауапты маманның тексеруі, облыс аумағында таратылатын бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу туралы анықтаманы ресімдеуі, орындау уақыты - қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап 8 жұмыс күннен артық емес;
5) облыс аумағында таралатын бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу туралы анықтаманы мемлекеттік көрсетілетін қызметті беруші басшысының тексеруі және қол қоюы, орындау уақыты - 30 минуттан артық емес;

2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги – электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - справка об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления, документа, удостоверяющего личность услугополучателя или электронного запроса через портал.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация работником канцелярии услугодателя заявления и документов услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 стандарта государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 180 (далее – Стандарт), в журнале регистрации заявлений, время выполнения – не более 15 минут с момента поступления;
2) рассмотрение руководителем услугодателя заявления и документов услугополучателя и определение ответственного отдела, передача руководителю ответственного отдела на рассмотрение, время выполнения – не более 15 минут с момента поступления;
3) рассмотрение заявления и документов услугополучателя руководителем ответственного отдела услугодателя, определение ответственного специалиста и передача заявления и документов ему на исполнение, время выполнения – не более 15 минут с момента поступления;
4) проверка документов услугополучателя ответственным специалистом отдела, оформление справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, время выполнения – не более 8 рабочих дней с момента сдачи услугополучателем необходимых документов;
5) проверка руководителем услугодателя и подписание справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, время выполнения – не более 30 минут;

6) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе қызметкерінің облыс аумағында таралатын бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу туралы анықтаманы беруі - 15 минуттан артық емес.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу анықтама болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) кеңсе қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты бөлімнің басшысы;
4) бөлімнің жауапты маманы.
8. Әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте түрінде сипаттау), 2-қосымшасында (блок-сызбада) берілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге
де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 9-тармағының талаптарына сәйкес қажетті құжаттар мен ақпараттарды ұсына отырып, ХҚО-ға жүгінеді.
ХҚО-ға құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап, сондай-ақ порталға өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - 10 (он) жұмыс күні.
ХҚО-ға жүгіну тәртібінің сипаттамасы, мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы сұрауының өңделу ұзақтығы, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу тәртібі:
1-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үшін ХҚО ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі - ХҚО АЖ) ХҚО операторын авторландыру үдерісі;
1-шарт – логин және пароль немесе электрондық цифрлық қол (бұдан әрі - ЭЦҚ) арқылы тіркелген оператор туралы деректердің түпнұсқалығын ХҚО АЖ-да тексеру;
2-үдеріс – ХҚО операторының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты ХҚО АЖ-да авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3-үдеріс – ХҚО операторының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату салу нысанын оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, экранға шығару және нысанды (жеке тұлғалар үшін де деректер енгізу, кәсіпкерлік қызметпен айналысуға құқықты куәландыратын сканерленген құжатты бекіту) толтыру;
4-үдеріс – ХҚО операторының мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраудың толтырылған нысанына (жеке тұлғалар үшін де енгізілген деректерге, кәсіпкерлік қызметпен айналысуға құқықты куәландыратын бекітілген сканерленген құжатқа) ЭЦҚ арқылы қол қоюы және оператордың бұдан кейінгі әрекеттері туралы ақпарат алу;
2-шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі мен ХҚО АЖ-да алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5-үдеріс - оператордың ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-үдеріс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) "электрондық үкіметтің" шлюзі (бұдан әрі - ЭҮШ) / "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзі (бұдан әрі - ЭҮӨШ) арқылы жергілікті атқарушы орган ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - ЖАО АЖ) жіберу және жауапты маманның электрондық мемлекеттік қызметті өңдеуі;
7-үдеріс – бөлімнің жауапты маманының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы) қалыптастыруы. Электрондық құжатты бөлімнің жауапты маманы ЭЦҚ-ны пайдаланып қалыптастырады және ХҚО-ның ақпараттық жүйесіне жібереді;
8 - үдеріс – ХҚО қызметкерінің мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы) көрсетілетін қызметті алушының қолына беруі немесе электрондық поштасына жіберуі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды ХҚО арқылы тапсырған кезде тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат өтініштің қабылданғанын растау болып табылады, онда мыналар көрсетіледі:

6) выдача работником канцелярии услугодателя подписанную справку об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области - не более 15 минут.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является выдача справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник канцелярии;
2) руководитель;
3) руководитель ответственного отдела;
4) ответственный специалист отдела.
8. Описание последовательности процедур (действий) прохождения каждого действия (процедуры) указано в приложении 1 (табличное описание), приложении 2 (блок-схема) к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Услугополучатели для получения государственной услуги обращаются в ЦОН с предоставлением необходимых документов и информации согласно требованиям пункта 9 Стандарта.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов в ЦОН, а также при обращении на портал – 10 (десять) рабочих дней.
Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя, порядок получения результата оказания государственной услуги:
процесс 1 – процесс авторизации оператора ЦОНа на информационной среде ЦОНа (далее – ИС ЦОН) для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка на ИС ЦОНа подлинности данных о зарегистрированном операторе через логин и пароль, либо электронная цифровая подпись (далее - ЭЦП);
процесс 2 – формирование сообщения об отказе в авторизации на ИС ЦОН в связи с имеющимися нарушениями в данных оператора ЦОНа;
процесс 3 – выбор оператором ЦОНа государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение формы (ввод данных и для физических лиц, прикрепление сканированного документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 – подписание посредством ЭЦП оператора ЦОНа заполненной формы (введенных данных и для физических лиц, прикрепленного сканированного документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью) запроса на оказание государственной услуги и получение информации о дальнейших действиях оператора;
условие 2 – проверка соответствия идентификационных данных (между индивидуальным идентификационным номером (далее - ИИН), указанными в запросе и ИИН, в регистрационном свидетельстве ЭЦП), срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств в ИС ЦОНа;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП оператора;
процесс 6 – направление подписанного ЭЦП услугополучателя услуги документа (запроса услугополучателя) через шлюз "электронного правительства" (далее - ШЭП)/региональный шлюз "электронного правительства" (далее – РШЭП) в информационной среде местных исполнительных органов (МИО) (далее - ИС МИО) и обработка электронной государственной услуги ответственным специалистом отдела;
процесс 7 – формирование ответственным специалистом отдела результата оказания государственной услуги (справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области). Электронный документ формируется с использованием ЭЦП ответственным специалистом отдела и передается в информационную систему ЦОНа;
процесс 8 – выдача работником ЦОНа нарочно или посредством отправки на электронную почту услугополучателя результата государственной услуги (справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области).
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов через ЦОН – подтверждением принятия заявления является расписка о приеме соответствующих документов с указанием:

1) сұраудың қабылданған нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының, оның өкілінің толық аты-жөні және олардың байланыс телефондары.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында (1-диаграмма) берілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспа басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы) ХҚО қызметкері көрсетілетін қызметті алушының қолына береді немесе электрондық поштасына жібереді.
11. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жүгіну тәртібі және рәсімнің реттілігі:
1 - үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті алу үшін ЖСН/бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН) және парольді (авторландыру үдерісі) порталға енгізу үдерісі;
1 – шарт – порталда тіркелген мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЖСН/БСН және пароль арқылы тексеру;
2 - үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты порталда авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3 - үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату нысанын экранға шығару және мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының нысанды оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы (деректерді енгізу) қызметпен айналысуға құқықты куәландыратын бекітілген сканерленген құжатқа), мемлекеттік қызметті көрсетуге берілген сұрауға қол қоюы;
2 - шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі және порталда алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5 - үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6 - үдеріс – мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) ЭҮШ/ЭҮӨШ арқылы ЖАО АЖ-ға жіберу және жауапты маманның электрондық мемлекеттік қызметті өңдеуі;
7 - үдеріс – бөлімнің жауапты маманының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы) қалыптастыруы. Электрондық құжатты бөлімнің жауапты маманы ЭЦҚ-ны пайдалана отыра қалыптастырады және ХҚО-ның ақпараттық жүйесіне жібереді.

1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и название приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя и их контактные телефоны.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 3 (диаграмма 1) к настоящему регламенту.
10. Результат оказания государственной услуги выдается работником ЦОНа нарочно или посредством отправки на электронную почту услугополучателя (справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области).
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур услугополучателя для получения государственной услуги через портал:
процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/ бизнес-идентификационный номер (далее - БИН) и пароля (процесс авторизации) на портал для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портал подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
процесс 2 – формирование на портале сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 - подписание посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных и для физических лиц, прикрепленного сканированного документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью), запроса на оказание государственной услуги;
условие 2 - проверка соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанными в запросе и ИИН/БИН, в регистрационном свидетельстве ЭЦП), срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств на портал;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в оказании запрашиваемой государственной услуги в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 – направление подписанного ЭЦП услугополучателя электронного документа (запроса услугополучателя) через ШЭП/РШЭП в ИС МИО и обработка государственной услуги ответственным специалистом отдела;
процесс 7 – формирование ответственным специалистом отдела результата оказания государственной услуги (справка об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области). Электронный документ формируется с использованием ЭЦП ответственным специалистом отдела и передается в личный кабинет на портал.

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында (2-диаграмма) берілген.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге де көрсетілген қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.

Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 3 (диаграмма 2) к настоящему регламенту.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.

Ескерту. Регламент 12-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 N 281/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың аумағында таралатын
шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын
есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әр іс-қимылдың орындалу мерзімін көрсете отыра,
іс-қимыл (рәсімдер, функциялар, операциялар)
реттелігінің кестелік сипаттамасы

Сноска. Регламент дополнен пунктом 12 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 N 281/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области, города
республиканского значения, столицы"
Табличное описание последовательности действий
(процедур, функций, операций) с указанием срока
выполнения каждого действия

1) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ, АЖ –ның атауы
Кеңсе қызметкері
Басшы
Жауапты бөлімнің басшысы
Бөлімнің жауапты маманы
Басшы
Кеңсе қызметкері
3
Іс-қимылдың (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және құжаттарын қабылдау және өтініштерді тіркеу журналында тіркеу
Көрсетілетін қызметті беруші басшысының көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және құжаттарын қарауы және жауапты бөлімді анықтауы, жауапты бөлімнің басшысына қарауға беру
Жауапты бөлім басшысының көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және құжаттарын қарауы, жауапты маманды анықтауы және құжаттарды оған орындауға жіберуі
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін жауапты маманның тексеруі, облыстың, аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы
Көрсетілетін қызметті беруші басшысының облыс аумағында таратылатын бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу туралы анықтаманы
Кеңсе қызметкерінің облыс аумағында таратылатын бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу туралы қол қойылған анықтаманы
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Қызметті алу үшін өтініштерді және құжаттарды қабылдау
Бұрыштама
Бұрыштама
Анықтаманы қалыптастыру
Анықтамаға қол қою
Облыстың, аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтама
5
Орындау мерзімдері
15 минуттан артық емес
15 минуттан артық емес
15 минуттан артық емес
8 жұмыс күнінен артық емес
30 минуттан артық емес
15 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
-
"Облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың аумағында таралатын
шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын
есепке алу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок-сызбасы
"Облыстың, республикалық маңызы
бар қаланың, астананың аумағында
таралатын шетелдік мерзімді баспасөз
басылымдарын есепке алу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
ХҚО АЖ арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
функционалдық іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Портал арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету
кезіндегі функционалдық іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Шартты белгілер:
"Облыстың, республикалық маңызы
бар қаланың, астананың аумағында
таралатын шетелдiк мерзiмдi
баспасөз басылымдарын есепке алу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың
аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын
есепке алу" мемлекеттік көрсетілген қызметтің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ, ИС
Работник канцелярии
Руководитель
Руководитель ответственного отдела
Ответственный специалист отдела
Руководитель
Работник канцелярии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления и документов услугополучателя в журнале регистрации заявлений
Рассмотрение руководителем услугодателя заявления и документов услугополучателя и определение ответственного отдела, передача руководителю ответственного отдела на рассмотрение
Рассмотрение заявления и документов услугополучателя руководителем ответственного отдела, определение ответственного специалиста и передача заявления и документов ему на исполнение
Проверка документов услугополучателя ответственным специалистом отдела, оформление справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области
Проверка руководителем услугодателя и подписание справки об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области
Выдача работником канцелярии подписанную справку об учете иностранных периодических печатных изданий распространяемых на территории области
4
Форма завершения (данные, документ, организационнораспорядительное решение)
Прием заявления и документов на получение услуги
Резолюция
Резолюция
Формирование справки
Подписание справки
Справка об учете иностранных периодических печатных изданий распространяемых на территории области
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 15 минут
Не более 15 минут
Не более 8 рабочих дней
Не более 30 минут
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
-
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области, города
республиканского значения, столицы"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области, города
республиканского значения, столицы"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при
оказании государственной услуги через ИС ЦОН
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при
оказании электронной государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Учет иностранных
периодических печатных изданий,
распространяемых на территории
области, города республиканского
значения, столицы"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Учет иностранных периодических печатных изданий,
распространяемых на территории области, города
республиканского значения, столицы"

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 N 281/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
ХҚО - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
Портал - www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы;
Анықтама - облыстың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтама.

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 N 281/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
ЦОН - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Портал - веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz;
Справка - справка об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области.