2014 - 2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 235/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 3911 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрінің 2014 жылғы 23 шілдедегі "Эксперимент тәртібінде "Мейірбике ісі" мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриаттың білім беру бағдарламасын енгізу туралы" № 417 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Преамбулаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 155/5 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2014 - 2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 2014 - 2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
"Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында орналастыруды;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 235/7 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында,
басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы білім беру
ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен
кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға облыстық

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2014 - 2015 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 08 июля 2014 года № 235/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 августа 2014 года № 3911
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Вице-министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2014 года № 417 "О внедрении образовательной программы прикладного бакалавриата по специальности "Сестринское дело" в режиме эксперимента акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 155/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм на 2014 - 2015 учебный год согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из республиканского бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в государственных предприятиях образования на 2014 - 2015 учебный год согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях;
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 8 июля 2014 года № 235/7
Государственный образовательный заказ, финансируемый
из областного бюджета, на подготовку специалистов с
техническим и профессиональным, послесредним образованием
в государственных предприятиях образования,
организациях образования других организационно-правовых

146
1306000 Радиоэлектрон және байланыс (түрлері бойынша): 1306093 Байланыс технигі
25
-
Ескерту: аббревиатуралардың мағынасын ашу:
КМҚК-коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ШЖҚ КМК-шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ББМ - білім беру мекемесі
КЕББМ - коммерциялық емес білім беру мекемесі
М - мекемесі
ББҰЖМ- білім беру ұйымы жеке мекеме
МБМ - мемлекеттік емес білім беру мекемесі
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 235/7 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында техникалық
және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға республикалық бюджет қаражаты

146
1306000 Радиоэлектроника и связь (по видам): 1306093 Техник по связи
25
-
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие
КГП на ПХВ – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО - товарищество с ограниченной отвественностью
УО - учреждение образования
НОУ - некоммерческое образовательное учреждение
У - учреждение
ЧУОО - частное учреждение организации образования
НУО - негосударственное учреждение образования
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 8 июля 2014 года № 235/7
Государственный образовательный заказ, финансируемый
из республиканского бюджета, на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным, послесредним образованием
в государственных предприятиях образования