"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарларын дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 264/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 тамызда № 3952 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 152/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 152/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 264/8 қаулысымен
бекітілген
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық
және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін
қызметтер регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) мемлекеттік мекемесінің атынан жергілікті атқарушы орган жүзеге асырады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Павлодарской области от 21 июля 2014 года № 264/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 августа 2014 года № 3952. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 152/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 152/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства".
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 264/8
Регламент государственной услуги "Принятие местными
исполнительными органами области решения по закреплению
охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков за пользователями животным миром и установлению
сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Приняти местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами, в лице государственного учреждения "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" (далее - услугодатель).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – облыс әкімдігінің қағаз жеткізгіштегі жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөніндегі қаулысы (бұдан әрі – қаулы).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 702 қаулысымен бекітілген "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 - тармағында (бұдан әрі – стандарт) көзделген өтініш және құжаттама негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы берген конкурстық өтінімдерді көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қабылдауы және тіркеуі. Орындау ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын тексереді және қандай да бір құжат жетіспеген жағдайда өтініш берушіні хабардар етеді, сонымен қатар конкурстық өтінімдерді қарайды және конкурс жеңімпазын анықтайды. Орындау ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;
3) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясының хатшысы конкурсқа қатысушыларға және облыстың жергілікті атқарушы органына (бұдан әрі – ЖАО) жіберу үшін конкурс қорытындылары туралы хаттаманы дайындауы. Орындау ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) ЖАО-ның қаулы жобасын келісімдеу туралы шешімді қабылдауы және оны әкімдік отырысына шығару. Орындау ұзақтығы – 9 (тоғыз) жұмыс күні;
5) көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен қаулыны беру.Орындау ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан аспайды;
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – облыс әкімдігінің қағаз жеткізгіштегі жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөніндегі қаулысы.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – постановление акимата области по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства (далее – постановление) на бумажном носителе.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявление и документы предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 702 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация канцелярией услугодателя перечня необходимых документов поданных услугополучателем. Длительность выполнения - не более 30 (тридцать) минут;
2) конкурсной комиссии услугодателя проверка представленных пакета документов на полноту и уведомление заявителя в случае нехватки какого-либо документа, а так же рассмотрение конкурсных заявок, и определение победителя конкурса. Длительность выполнения - в течение 3 (три) рабочих дней;
3) подготовка протокола секретарем конкурсной комиссии услугодателя об итогах конкурса для направления копии протокола участникам конкурса и в местный исполнительный орган области (далее – МИО). Длительность выполнения - в течение 1 (один) рабочего дня;
4) принятие решения МИО о согласовании проекта постановления и вынесение его на заседание акимата. Длительность выполнения – в течение 9 (девять) рабочих дней;
5) выдача постановления канцелярией услугодателя услугополучателю. Длительность выполнения - не более 30 (тридцать) минут.
6. Результат оказания государственной услуги – постановление акимата области по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства на бумажном носителе.

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үдерісіндегі
қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссия хатшысы;
4) облыс әкімдігі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте) және 2-қосымшасында (блок-сызба) көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші рәсімдері (іс-қимылдары) ретінің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызмет - керлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестер анықтамасында көрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимылтәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимылы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі ақпараттық жүйелер тәртібін пайдалану ескерілмеген.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 264/8 қаулысына
1–қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс - қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
1.
Бірліктің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясы
Көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссия хатшысы
Облыс әкімдігі
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
2.
Іс - қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Конкурстық өтінімдерді қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын тексереді және қандай да бір құжат жетіспеген жағдайда өтініш берушіні хабардар етеді, конкурстық өтінімдерді қарайды
Конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға жолдау үшін конкурс қорытындылары туралы хаттаманы дайындау
Қаулы жобасын келісімдеу және әкімдіктің отырысына енгізу
Қаулыны тіркеу
3.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркеу және конкурстық комиссиясының қарауына тапсыру
Конкурс жеңімпазын анықтау
Хаттама
Облыс әкімінің қаулысы
Көрсетілетін қызметті алушыға қаулыны беру
4.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
3 (үш) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
9 (тоғыз) жұмыс күні
30 (отыз) минуттан аспайды
5.
Жалпы мерзім
15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 264/8 қаулысына
2–қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 264/8 қаулысна
3–қосымша
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық
және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет бизнес-үрдіс анықтамасы
Шартты белгілер:

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) конкурсная комиссия услугодателя;
3) секретарь конкурсной комиссии услугодателя;
4) Акимат области.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 (таблица) и приложении 2 (блок-схема) к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
10. Взаимодействие с центром обслуживания населения, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 264/8
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Конкурсная комиссия услугодателя
Секретарь конкурсной комиссии услугодателя
Акимат области
Канцелярия услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация конкурсных заявок
Рассмотрение конкурсных заявок и проверка представленных пакета документов на полноту и уведомление заявителя в случае нехватки какого-либо документа
Подготовка протокола об итогах конкурса, для направления участникам конкурса и в МИО
Согласование проекта постановления и внесение его на заседание акимата области
Регистрация постановление
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация и сдача документов на рассмотрения в конкурсную комиссию
Определение победителя конкурса
Протокол
Постановления акимата области
Выдача постановление услугополучателю
4.
Сроки исполнения
не более 30 (тридцать) мин
3 (три) рабочих дня
1 (один) рабочий день
9 (девять) рабочих дней
не более 30 (тридцать) мин
5.
Общий срок
15 (пятнадцать) рабочих дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 264/8
Блок-схема описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 264/8
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Принятие местными исполнительными органами области решения
по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за пользователями животным
миром и установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства"
Условные обозначения: