2014 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 286/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте № 4019 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі "Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" № 1014 қаулысының 11-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2014 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың
хатшысы
М. Көбенов
Павлодар облысы мәслихатының
(V сайланған ХХХІV сессиясы)
2014 жылғы 20 тамыздағы
№ 286/34 шешімімен
бекітілді
2014 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын
әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесі
№ т/б
Қала және аудан атауы
Маршруттардың тізімі
1
Ақтогай ауданы
1) Павлодар - Шолақсор
2) Павлодар - Барлыбай
2
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
1) Ақсу - Парамоновка - Ақсу
2) Ақсу - Сарышығанақ - Ақсу
3
Железин ауданы
1) Петропавловка - Железинка
4
Качир ауданы
1) Трофимовка - Тереңкөл
5
Лебяжі ауданы
1) Жабағалы - Аққу
2) Бесқарағай - Аққу
3) Баймолдин - Аққу
4) Қазантай - Малыбай - Қазы - Аққу
5) Майқарағай - Аққу
6) Шоқтал - Аққу
6
Май ауданы
1) Ақшыман - Көктөбе - Ақшиман
7
Павлодар ауданы
1) Маралды - Павлодар - Маралды
2) Жамбыл - Павлодар - Жамбыл
3) Рождественка - Павлодар - Рождественка
4) Павлодар - Заңғар - Павлодар
8
Успен ауданы
1) Успен - Надаров
2) Успен - Тимиряз
3) Успен - Дмитриев
9
Ертіс ауданы
1) Ертіс - Амангелді
2) Ертіс - Қызылағаш
3) Қызылжар - Ертіс - Энергоцентр
4) Ертіс - Қосағаш
5) Ертіс - Майқоңыр
10
Шарбақты ауданы
1) Шарбақты - Жылы-Бұлақ
2) Шарбақты - Шалдай
3) Шарбақты - Сахновка

Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Павлодарской области на 2014 год
Решение маслихата Павлодарской области от 20 августа 2014 года № 286/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2014 года № 4019. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Павлодарской области на 2014 год.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного
маслихата
М. Кубенов
Утвержден
решением (ХХХIV сессия,
V созыв) маслихата
Павлодарской области от 20
августа 2014 года № 286/34
Перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих
субсидированию в Павлодарской области на 2014 год
№ п/п
Наименование города и района
Перечень маршрутов
1
Актогайский район
1) Павлодар - Шолаксор
2) Павлодар - Барлыбай
2
Сельская зона города Аксу
1) Аксу - Парамоновка - Аксу
2) Аксу - Сарышыганак - Аксу
3
Железинский район
1)Петропавловка - Железинка
4
Качирский район
1) Трофимовка - Теренколь
5
Лебяжинский район
1) Жабаглы - Акку
2) Бескарагай - Акку
3) Баймолдин - Акку
4) Казантай - Малыбай - Казы - Акку
5) Майкарагай - Акку
6) Шоктал - Акку
6
Майский район
1) Акшиман - Коктобе - Акшиман
7
Павлодарский район
1) Маралды - Павлодар - Маралды
2) Жамбыл - Павлодар - Жамбыл
3) Рождественка - Павлодар - Рождественка
4) Павлодар - Зангар - Павлодар
8
Успенский район
1) Успенка - Надаровка
2) Успенка - Тимирязево
3) Успенка - Дмитриевка
9
Иртышский район
1) Иртышск - Амангельды
2) Иртышск - Кызылагаш
3) Кызылжар - Иртышск - Энергоцентр
4) Иртышск - Косагаш
5) Иртышск - Майконыр
10
Щербактинский район
1) Шарбакты – Жылы-Булак
2) Шарбакты - Шалдай
3) Шарбакты - Сахновка