2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 299/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 4223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102119632 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29088319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1402822 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 71628491 мың теңге;
2) шығындар – 102215281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 5030353 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5524537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 494184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9300 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 40700 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5135302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5135302 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 26.05.2015 № 372/42 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 25.08.2015 № 379/43 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 18.09.2015 № 386/44 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
2. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын үлестіру 2015 жылға мына мөлшерде бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар қалаларына – 100 пайыз, Екібастұз қаласына – 77,8 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 70 пайыз, Екібастұз қаласына – 10 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімімен.

Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 299/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2014 года № 4223
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 102119632 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29088319 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1402822 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 71628491 тысяч тенге;
2) затраты – 102215281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5030353 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5524537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 494184 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9300 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 40700 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5135302 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5135302 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015); от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 26.05.2015 № 372/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 25.08.2015 № 379/43 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.09.2015 № 386/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодару – 100 процентов, городу Экибастузу – 77,8 процента;
по социальному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городам Аксу – 70 процентов, Экибастузу - 10 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015).

3. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын үлестіру 2015 жылға мына мөлшерде бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Екібастұз қаласынан – 22,2 пайыз (төлем көзінен салық салынбайтын табыстар бойынша жеке табыс салығын қоспағанда);
әлеуметтік салық бойынша:
Ақсу қаласынан – 30 пайыз, Павлодар қаласынан – 100 пайыз, Екібастұз қаласынан – 90 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімімен.
4. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке жалпы 18375039 мың теңге сомасында бюджеттік алулар ескерілсін, соның ішінде:
Ақсу – 863562 мың теңге;
Павлодар – 14490615 мың теңге;
Екібастұз – 3020862 мың теңге;
5. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі жалпы 17401424 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақтоғай – 1789749 мың теңге;
Баянауыл – 1956904 мың теңге;
Железин – 1711888 мың теңге;
Ертіс – 2028047 мың теңге;
Качиры – 2026409 мың теңге;
Лебяжі – 1691544 мың теңге;
Май – 1242080 мың теңге;
Павлодар – 1763211 мың теңге;
Успен – 1457649 мың теңге;
Шарбақты – 1733943 мың теңге;
6. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
76695 мың теңге – санитариялық сойылымға жіберілетін бруцеллезбен ауыратын ауылшаруашылық жануарларының құнын өтеуге;
1066556 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуге;
121602 мың теңге – Павлодар қаласында мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер телімдерін алуға;
1350876 мың теңге – мемлекеттік органдардың функциялары мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған деңгейінен төмен тұрған деңгейіне табысталуына байланысты ысырапты өтеуге.
114118 мың теңге – жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге;
47060 мың теңге – Ақсу қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымын күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
9996 мың теңге – Ақсу қаласының жалпы білім беретін мектептерін оқулықтармен және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге;
3459 мың теңге – түйнеменің топырақ ошақтары жер телімдерін ресімдеу және топографиялық-геодезиялық жұмыстар жүргізуге;
55993 мың теңге – Май ауданы Көктөбе ауылының орталық қазандығына күрделі жөндеу жүргізуге.

3. Установить на 2015 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из бюджетов городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
из города Экибастуза – 22,2 процента (кроме индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты);
по социальному налогу:
из города Аксу – 30 процентов, Павлодара – 100 процентов, Экибастуза – 90 процентов.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2015 год бюджетные изъятия в областной бюджет из бюджетов городов в общей сумме 18375039 тысяч тенге, в том числе:
Аксу – 863562 тысячи тенге;
Павлодара – 14490615 тысяч тенге;
Экибастуза – 3020862 тысячи тенге;
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов, в общей сумме 17401424 тысячи тенге, в том числе:
Актогайского – 1789749 тысяч тенге;
Баянаульского – 1956904 тысячи тенге;
Железинского – 1711888 тысяч тенге;
Иртышского – 2028047 тысяч тенге;
Качирского – 2026409 тысяч тенге;
Лебяжинского – 1691544 тысячи тенге;
Майского – 1242080 тысяч тенге;
Павлодарского – 1763211 тысяч тенге;
Успенского – 1457649 тысяч тенге;
Щербактинского – 1733943 тысячи тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
76695 тысяч тенге – на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
1066556 тысяча тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
121602 тысяч тенге – на изъятие земельных участков для государственных нужд в городе Павлодаре;
1350876 тысяч тенге – на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий.
114118 тысячи тенге – на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет;
47060 тысяч тенге – на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение дошкольной организации образования города Аксу;
9996 тысяч тенге – на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ города Аксу;
3459 тысяч тенге – на проведение топографо-геодезических работ и оформление земельных участков почвенных очагов сибирской язвы;
55993 тысячи тенге – на проведение капитального ремонта центральной котельной села Коктобе Майского района

Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 26.05.2015 № 372/42 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 18.09.2015 № 386/44 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
8. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
105972 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
655950 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
344611 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
606217 мың теңге – Павлодар қаласының коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға;
53730 мың теңге – Павлодар қаласында Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі желісі бойынша тұрғын үй салуды ортақ қаржыландыруға.
159967 мың теңге – тұрғын үй құрылысы шеңберінде Павлодар қаласының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 26.05.2015 № 372/42 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 18.09.2015 № 386/44 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
9. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері 2015 жылға мына мөлшерде белгіленсін:
2751938 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
572501 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
10213 мың теңге – арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
192690 мың теңге – Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
281453 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
189859 мың теңге – профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);
2281065 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
457038 мың теңге – моноқалаларды ағымдағы жайластыруға;
112841 мың теңге – моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға;
19494 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
49113 мың теңге – агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға.

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015); от 26.05.2015 № 372/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.09.2015 № 386/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015)..
8. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
105972 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
655950 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
344611 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
606217 тысяч тенге – на строительство жилья коммунального жилищного фонда города Павлодара;
53730 тысячи тенге – на софинансирование строительства жилья в городе Павлодаре по линии Жилищного строительного сберегательного банка Казахстана.
159967 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры города Павлодара в рамках жилищного строительства.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015); от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 26.05.2015 № 372/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.09.2015 № 386/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Установить на 2015 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
2751938 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
572501 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10213 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
192690 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
281453 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
189859 тысяч тенге – на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);
2281065 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
457038 тысяч тенге – на текущее обустройство моногородов;
112841 тысяч тенге – на реализацию текущих мероприятий в моногородах;
19494 тысячи тенге – на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния;
49113 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.

Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 25.08.2015 № 379/43 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
10. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері 2015 жылға мына мөлшерде белгіленсін:
491262 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
423262 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
1369786 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1841047 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
450214 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
138590 мың теңге – жылу энергетика жүйесін дамытуға;
952552 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
698864 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
131233 мың теңге – мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын көбейтуге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
11. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін мына мөлшерде кредиттеу қарастырылсын:
1088425 мың теңге – тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға;
636222 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3183550 мың теңге – жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта жаңартуға және салуға.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 25.08.2015 № 379/43 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.
12. Аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
13. Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 2015 жылға 107154 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 24.02.2015 N 332/39 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 27.03.2015 N 336/40 (01.01.2015 бастап күшіне енеді); 10.12.2015 № 395/46 (01.01.2015 бастап күшіне енеді) шешімдерімен.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 25.08.2015 № 379/43 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Установить на 2015 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
491262 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
423262 тысяча тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1369786 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1841047 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
450214 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
138590 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
952552 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
698864 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
131233 тысячи тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2015 год кредитование бюджетов районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1088425 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство жилья;
636222 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3183550 тысяч тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 25.08.2015 № 379/43 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
12. Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов бюджетам районов и городов областного значения определяется на основании постановления акимата области.
13. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 107154 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 24.02.2015 N 332/39 (вводится в действие с 01.01.2015); от 27.03.2015 N 336/40 (вводится в действие с 01.01.2015) ; от 10.12.2015 № 395/46 (вводится в действие с 01.01.2015).

14. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

14. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған облыстық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы А. Оспанова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
XXXVII сессиясы)
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 299/37 шешiмiне
1-қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет (өзгерiстермен)

15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата об областном бюджете на следующий плановый период.
16. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии А. Оспанова
Секретарь областного
маслихата
В. Берковский
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата (XXXVII
сессия, V созыв) от 12 декабря
2014 года № 299/37
Областной бюджет на 2015 год (с изменениями)

39 201
2
Халықтың денсаулығын қорғау
616 447
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
616 447
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
378 344
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
143 065
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 952
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 849 094
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 849 094
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 515 938
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
59 651
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
570 264
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
170 641
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
344 332
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
664 835
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
633 096
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
57 385
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 832 952
4
Емханалар
10 707 516
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 707 516
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
912 807
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
264 720
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 164 771
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
365 218
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 142 538
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 142 538
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

39 201
2
Охрана здоровья населения
616 447
253
Управление здравоохранения области
616 447
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
378 344
006
Услуги по охране материнства и детства
143 065
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 952
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
8 849 094
253
Управление здравоохранения области
8 849 094
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 515 938
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
59 651
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
570 264
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
170 641
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
344 332
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
664 835
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
633 096
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
57 385
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 832 952
4
Поликлиники
10 707 516
253
Управление здравоохранения области
10 707 516
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
912 807
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
264 720
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 164 771
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
365 218
5
Другие виды медицинской помощи
1 142 538
253
Управление здравоохранения области
1 142 538
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

281 453
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
497 705
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
439 735
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 712
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 250
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
181
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 213
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
131 369
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 680
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
181 588
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 619
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18 123
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 102
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 102
297
Облыстың еңбек басқармасы
46 868
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46 375
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
493
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 313 163
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 719 316
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 548
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 548
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 469
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 469
261
Облыстың білім басқармасы
7 546
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 546
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
131 233
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

281 453
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
497 705
256
Управление координации занятости и социальных программ области
439 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 712
007
Капитальные расходы государственного органа
2 250
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
181
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 213
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
131 369
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 680
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
181 588
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 619
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 123
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 102
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11 102
297
Управление труда области
46 868
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46 375
003
Капитальные расходы государственного органа
493
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 313 163
1
Жилищное хозяйство
2 719 316
253
Управление здравоохранения области
14 548
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 548
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 469
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 469
261
Управление образования области
7 546
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 546
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
131 233
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

131 233
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 559 232
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 029 479
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 529 753
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 288
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 288
2
Коммуналдық шаруашылық
3 403 988
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 427 781
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 819
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
354
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 315 615
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 993
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 976 207
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 181 382
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
794 825
3
Елді-мекендерді абаттандыру
189 859
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
189 859
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 859
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
5 644 434
1
Мәдениет саласындағы қызмет
938 297
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
938 297
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
400 549
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
223 632
008
Театр және музыка өнерін қолдау
314 116
2
Спорт
3 618 459
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 618 459
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

131 233
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 559 232
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 029 479
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 529 753
285
Управление физической культуры и спорта области
1 288
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 288
2
Коммунальное хозяйство
3 403 988
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 427 781
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 819
005
Капитальные расходы государственного органа
354
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 315 615
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 993
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 976 207
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 181 382
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
794 825
3
Благоустройство населенных пунктов
189 859
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
189 859
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
189 859
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 644 434
1
Деятельность в области культуры
938 297
273
Управление культуры, архивов и документации области
938 297
005
Поддержка культурно-досуговой работы
400 549
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
223 632
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
314 116
2
Спорт
3 618 459
285
Управление физической культуры и спорта области
3 618 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

138 590
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
138 590
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
8 404 993
1
Ауыл шаруашылығы
6 707 849
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 543 698
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 960
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 290
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
824
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
821
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 541 882
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 266
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
240 904
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
5 717
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
353 448
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
529 317
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 167 286
719
Облыстың ветеринария басқармасы
164 151
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 465
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 878
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
1 000
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

138 590
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
138 590
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 404 993
1
Сельское хозяйство
6 707 849
255
Управление сельского хозяйства области
6 543 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
85 960
002
Поддержка семеноводства
82 290
003
Капитальные расходы государственного органа
824
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
821
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 541 882
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 266
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
240 904
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
5 717
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
353 448
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
529 317
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 167 286
719
Управление ветеринарии области
164 151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
32 465
003
Капитальные расходы государственного органа
4 878
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 000
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

1 094 627
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 094 627
037
Индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 094 627
12
Көлiк және коммуникация
1 862 480
1
Автомобиль көлiгi
1 812 647
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 812 647
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
327 991
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
266 739
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 217 917
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
49 833
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
49 833
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
49 833
13
Басқалар
8 892 650
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 524 264
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 524 264
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 365 459
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
22 805
009
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
122 000
9
Басқалар
6 368 386
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 388 219
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
107 154
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 281 065
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
6 396
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
6 396
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 648 894
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
698 864
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 478
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 094 627
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 094 627
037
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры
1 094 627
12
Транспорт и коммуникации
1 862 480
1
Автомобильный транспорт
1 812 647
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 812 647
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
327 991
042
Развитие транспортной инфраструктуры
266 739
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 217 917
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
49 833
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49 833
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
49 833
13
Прочие
8 892 650
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 524 264
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 524 264
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 000
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 365 459
008
Поддержка предпринимательской деятельности
22 805
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
122 000
9
Прочие
6 368 386
257
Управление финансов области
2 388 219
012
Резерв местного исполнительного органа области
107 154
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 281 065
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
6 396
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
6 396
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 648 894
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
698 864
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
247 478
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

167 523
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
94 940
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
147 441
4
Емханалар
1 457 334
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 457 334
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
874 412
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
410 267
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
172 655
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 105 250
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 105 250
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 057 008
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
48 242
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 291 208
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 291 208
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 966
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
97 022
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 520
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
15 242
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
700
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
992 684
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 490 592
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 099 307
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 216 370
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
421 771
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
87 462
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

167 523
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
94 940
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
147 441
4
Поликлиники
1 457 334
253
Управление здравоохранения области
1 457 334
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
874 412
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
410 267
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
172 655
5
Другие виды медицинской помощи
1 105 250
253
Управление здравоохранения области
1 105 250
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 057 008
029
Областные базы спецмедснабжения
48 242
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 291 208
253
Управление здравоохранения области
1 291 208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
111 966
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
97 022
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 520
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 242
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
992 684
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 490 592
1
Социальное обеспечение
2 099 307
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 216 370
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
421 771
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
87 462
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 908 956
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
1 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
328 466
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
257 700
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
34 310
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 695
2
Су шаруашылығы
88 551
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
88 551
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
88 551
3
Орман шаруашылығы
247 482
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
247 482
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
247 482
5
Қоршаған ортаны қорғау
619 211
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
619 211
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
66 700
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
552 511
6
Жер қатынастары
37 866
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
37 866
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 482
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
384
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4 100
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 100
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 100
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 393
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
35 393
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
35 393
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 908 956
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
328 466
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
257 700
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
34 310
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 695
2
Водное хозяйство
88 551
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
88 551
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
88 551
3
Лесное хозяйство
247 482
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
247 482
008
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
247 482
5
Охрана окружающей среды
619 211
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
619 211
017
Мероприятия по охране окружающей среды
66 700
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
552 511
6
Земельные отношения
37 866
251
Управление земельных отношений области
37 866
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
37 482
010
Капитальные расходы государственного органа
384
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4 100
255
Управление сельского хозяйства области
4 100
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 100
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 393
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 393
272
Управление архитектуры и градостроительства области
35 393
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
1
Кең бейінді ауруханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
3
Мамандандырылған медициналық көмек
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
5
Медициналық көмектің басқа түрлері

261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
253
Управление здравоохранения области
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2
Охрана здоровья населения
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
3
Специализированная медицинская помощь
253
Управление здравоохранения области
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
5
Другие виды медицинской помощи

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің бағдарламалары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
9
Прочие услуги в области здравоохранения
253
Управление здравоохранения области
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Программы бюджетов районов (городов областного значения)
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь