Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізуге байланысты жұпсыз жібек көбелегі мен қара қарағай мұртты қоңызы бойынша карантинді аймақ белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 357/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 4226 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 193/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.06.2019 № 193/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабы 3)–тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясының ұсынымы бойынша Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізуге байланысты жұпсыз жібек көбелегі мен қара қарағай мұртты қоңызы бойынша карантинді аймақ осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қалалар мен аудандар әкімдері карантиндік режимді сақтауды қамтамасыз етсін.
3. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н. К. Әшімбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң күшіне енеді.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 желтоксандағы
№ 357/12 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді
енгізуге байланысты жұпсыз жібек көбелегі мен қара қарағай
мұртты қоңызы бойынша карантинді аймақтар
Облыстың қалалары мен аудандары
Ауылдық округ
Таратылу шекарасы
Ауданы, га
1
2
3
4
Жұпсыз жібек көбелегі
Баянауыл
Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі
Жасыбай орманшылығы, Жаңбақ учаскесі, 55-орам
70
Аудан бойынша барлығы:
70
Железин
Алакөл

Об установлении карантинной зоны по непарному шелкопряду и черному сосновому усачу с введением карантинного режима на территории Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 02 декабря 2014 года № 357/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2014 года № 4226. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 июня 2019 года № 193/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.06.2019 № 193/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинные зоны по непарному шелкопряду и черному сосновому усачу с введением карантинного режима на территории Павлодарской области по представлению Павлодарской областной территориальной инспекции лесного хозяйства и животного мира согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов обеспечить соблюдение карантинного режима.
3. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование настоящего постановления в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 2 декабря 2014 года № 357/12
Карантинные зоны
по непарному шелкопряду и черному сосновому усачу
с введением карантинного режима на территории Павлодарской области
Города и районы области
Сельский округ
Граница распространения
Площадь, га
1
2
3
4
Непарный шелкопряд
Баянаульский
Баянаульский государственный национальный природный парк
Жасыбайское лесничество, участок Жанбак, квартал 55
70
Итого по району:
70
Железинский
Алакольский
Михайловское лесничество,

Михайлов орманшылығы, орамдар: 23, 30, 32, 41, 48
260
Железин
Ақтау
Михайлов орманшылығы, орамдар: 130, 131, 133, 134, 143, 147-149, 158-160, 164
773
Железин
Башмачинский
Железин орманшылығы, орамдар: 5, 6, 13-22, 55, 58, 59, 63, 65, 67-70, 72, 73, 117, 118, 128
1086,4
Железин
Веселая роща
Михайлов орманшылығы, орамдар: 34, 43, 46, 50-54, 86, 87, 100, 102, 105, 112, 113, 115-118, 124, 127, 132
914,2
Железин
Еңбекші
Тасты орманшылығы, орамдар: 37-41, 56-58, 62-67, 70-92

кварталы: 23, 30, 32, 41, 48
260
Железинский
Актауский
Михайловское лесничество,
кварталы: 130, 131, 133, 134, 143, 147-149, 158-160, 164
773
Железинский
Башмачинский
Железинское лесничество, кварталы: 5, 6, 13-22, 55, 58, 59, 63, 65, 67-70, 72, 73, 117, 118, 128
1086,4
Железинский
Веселорощинский
Михайловское лесничество,
кварталы: 34, 43, 46, 50-54, 86, 87, 100, 102, 105, 112, 113, 115-118, 124, 127, 132
914,2
Железинский
Енбекшинский
Тастинское лесничество,
кварталы: 37-41, 56-58, 62-67,
70-92

Железин орманшылығы, орамдар: 85-88, 129
320,6
Ертіс
Қызылжар
Қызылжар ауылдық округі, саябақ, бақтар, орман жолақтары
113
Ертіс
Луговск
Железин орманшылығы, орамдар: 78, 81, 82, 84
229,5
Ертіс
Луговск
Луговск ауылдық округі, саябақ
2
Ертіс
Майқоңыр
Майқоңыр ауылы, саябақтар мен бақтар
20
Ертіс
Панфилов
Панфилов ауылы, саябақ
7
Ертіс
Солтүстік
Железин орманшылығы, орамдар: 51, 53, 54, 56, 57, 127
316
Ертіс
Солтүстік
Солтүстік ауылдық округі, саябақ, орман жолақтары
40
Ертіс
Ұзынсу
Ұзынсу ауылдық округі, бақ
50
Аудан бойынша барлығы:
3071,9
Қашыр
Береговой
Арнайы жер қоры
556
Қашыр
Береговой
"Абишев" фермерлік қожалығы
7
Қашыр
Береговой
"Тоқтасов" шаруа қожалығы
15
Қашыр
Береговой
"Шаров" шаруа қожалығы
107
Қашыр
Береговой
"Рахимов" шаруа қожалығы
33
Қашыр
Береговой
"Щербак" шаруа қожалығы
6
Қашыр
Береговой
"Тіленов" шаруа қожалығы
3
Қашыр
Береговой
"Нұрмақов" шаруа қожалығы
43
Қашыр
Береговой
"Түлеков" шаруа қожалығы
39
Қашыр
Береговой
"Тоқтасов" шаруа қожалығы
10
Қашыр
Береговой
"Динара" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 28
7
Қашыр
Береговой
"Аманжол" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 39
11
Қашыр
Береговой
"Омельницкий" шаруа қожалығы
9
Қашыр
Береговой
"Түлеков" шаруа қожалығы
23
Қашыр
Береговой
"Черниченко" шаруа қожалығы
15
Қашыр
Береговой
"Нейфельд" шаруа қожалығы
2
Қашыр
Береговой
"Комаров" фермерлік қожалығы
6
Барлығы:

Железинское лесничество, кварталы: 85-88, 129
320,6
Иртышский
Кызылжарский
Кызылжарский сельский округ, парк, сады, лесополосы
113
Иртышский
Луговской
Железинское лесничество, кварталы: 78, 81, 82, 84
229,5
Иртышский
Луговской
Луговской сельский округ, парк
2
Иртышский
Майконырский
село Майконыр, парки и сады
20
Иртышский
Панфиловский
село Панфилово, парк
7
Иртышский
Северный
Железинское лесничество, кварталы: 51, 53, 54, 56, 57, 127
316
Иртышский
Северный
Северный сельский округ, парк, лесополосы
40
Иртышский
Узунсуский
Узунсуский сельский округ, сад
50
Итого по району:
3071,9
Качирский
Береговой
Специальный земельный фонд
556
Качирский
Береговой
Фермерское хозяйство "Абишев"
7
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Токтасов"
15
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Шаров"
107
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Рахимов"
33
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Щербак"
6
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Тленов"
3
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Нурмаков"
43
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Тюлеков"
39
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Токтасов"
10
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Динара", лесополоса № 28
7
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство
"Аманжол", лесополоса № 39
11
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Омельницкий"
9
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Тулеков"
23
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Черниченко"
15
Качирский
Береговой
Крестьянское хозяйство "Нейфельд"
2
Качирский
Береговой
Фермерское хозяйство "Комаров"
6
Итого:

892
Қашыр
Бобровский
Арнайы жер қоры
435
Қашыр
Бобровский
"Дүйсембеков" шаруа қожалығы
20
1
2
3
4
Қашыр
Бобровский
"Кабалдинов" шаруа қожалығы
7
Қашыр
Бобровский
"Бейсембаев" шаруа қожалығы
73
Қашыр
Бобровский
"Исманғалиев" шаруа қожалығы
16
Қашыр
Бобровский
"Карпенко" шаруа қожалығы
59
Қашыр
Бобровский
"Кофтанюк" шаруа қожалығы
12
Қашыр
Бобровский
"Шаров" шаруа қожалығы
10
Қашыр
Бобровский
"Бегімов" шаруа қожалығы
52
Қашыр
Бобровский
"Закир" шаруа қожалығы
2
Қашыр
Бобровский
"Жаңабет" шаруа қожалығы
4
Қашыр
Бобровский
"Мұханов" фермерлік қожалығы
30
Барлығы:

892
Качирский
Бобровский
Специальный земельный фонд
435
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Дюсембеков"
20
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Кабалдинов"
7
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Бейсембаев"
73
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Исмангалиев"
16
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Карпенко"
59
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Кофтанюк"
12
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Шаров"
10
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Бегимов"
52
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Закир"
2
Качирский
Бобровский
Крестьянское хозяйство "Жанабет"
4
Качирский
Бобровский
Фермерское хозяйство "Муханов"
30
Итого:

720
Қашыр
Байқоныс
Арнайы жер қоры
9
Қашыр
Байқоныс
"Алекпаров" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 52
6
Қашыр
Байқоныс
"Мацюта" шаруа қожалығы
9
Қашыр
Байқоныс
"Саленко" шаруа қожалығы
2
Қашыр
Байқоныс
"Баильдинов" шаруа қожалығы
3
Барлығы:
29
Қашыр
Песчан
Арнайы жер қоры
471
Қашыр
Песчан
"Алекпаров" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 41 (2)
74
Қашыр
Песчан
"Племцентр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
орман жолағы № 31 (3), 31 (2),
28 (1)
298
Қашыр
Песчан
"Агросервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
орман жолағы № 38 (1)
56
Қашыр
Песчан
"Бекболат" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 29 (2)
30
Қашыр
Песчан
"Ақжол" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 17, 18
15
Қашыр
Песчан
"Алавацкий" шаруа қожалығы,
орман жолағы № 33 (2), 33 (1)
46
Қашыр
Песчан
"Комаров" фермерлік қожалығы,
орман жолағы № 24, 25
31
Қашыр
Песчан
"Жүсіпов" фермерлік қожалығы,

720
Качирский
Байконысский
Специальный земельный фонд
9
Качирский
Байконысский
Крестьянское хозяйство "Алекпаров", лесополоса № 52
6
Качирский
Байконысский
Крестьянское хозяйство "Мацюта"
9
Качирский
Байконысский
Крестьянское хозяйство "Саленко"
2
Качирский
Байконысский
Крестьянское хозяйство "Баильдинов"
3
Итого:
29
Качирский
Песчанский
Специальный земельный фонд
471
Качирский
Песчанский
Крестьянское хозяйство "Алекпаров", лесополоса № 41
(2)
74
Качирский
Песчанский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Племцентр",
лесополоса № 31 (3), 31 (2), 28 (1)
298
Качирский
Песчанский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агросервис",
лесополоса № 38 (1)
56
Качирский
Песчанский
Крестьянское хозяйство "Бекболат", лесополоса № 29 (2)
30
Качирский
Песчанский
Крестьянское хозяйство "Акжол", лесополоса № 17, 18
15
Качирский
Песчанский
Крестьянское хозяйство "Алавацкий", лесополоса № 33 (2), 33 (1)
46
Качирский
Песчанский
Фермерское хозяйство "Комаров", лесополоса № 24, 25
31
Качирский
Песчанский

орман жолағы № 50 (1)
52
Барлығы:
1073
Қашыр
Тереңкөл
Арнайы жер қоры
26
Қашыр
Тереңкөл
"Бөстекпаев" шаруа қожалығы
9
Қашыр
Тереңкөл
"Омельницкий" шаруа қожалығы
6
Қашыр
Тереңкөл
"Ахметов" шаруа қожалығы
15
Барлығы:
56
Қашыр
Иванов
Арнайы жер қоры
166
Қашыр
Иванов
"Сивухин" шаруа қожалығы
9
Қашыр
Иванов
"Шматков" фермерлік қожалығы
19
Қашыр
Иванов
"Ахметов" шаруа қожалығы
18
1
2
3
4
Қашыр
Иванов
"Комаров" фермерлік қожалығы
18
Қашыр
Иванов
"Қиялбаев" шаруа қожалығы
5
Қашыр
Иванов
"Ивановское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
197
Барлығы:
432
Қашыр
Верненск
Арнайы жер қоры
54
Қашыр
Верненск
"Писегов" шаруа қожалығы
1
Қашыр
Верненск
"Мұхамедов" фермерлік қожалығы
2
Барлығы:
57
Қашыр
Воскресенск
Арнайы жер қоры
76
Барлығы:
76
Қашыр
Октябрь
Арнайы жер қоры
7
Қашыр
Октябрь
"Выборный" фермерлік қожалығы
1
Қашыр
Октябрь
"Карпенко" шаруа қожалығы
3
Қашыр
Октябрь
"Сыздықов" фермерлік қожалығы
1
Барлығы:
12
Қашыр
Федоров
Арнайы жер қоры
1
Қашыр
Федоров
"Зуенко" шаруа қожалығы
1
Қашыр
Федоров
"Агро-Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
30
Барлығы:
32
Қашыр
Жаңа-Құрылыс
Арнайы жер қоры
6
Қашыр
Жаңа-Құрылыс
"Покровка" Агрофирма жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4
Барлығы:
10
Қашыр
Тереңкөл
Қашыр орманшылығы,
орамдар: 1, 2, 4-6, 11, 14, 16, 22-31
763
Қашыр
Тереңкөл
Песчан орманшылығы,
48-орам
5,6
Қашыр
Тереңкөл
Трофимов орманшылығы,
орамдар: 1-52, 54-56, 58-62, 64-66, 69-71, 74
4530,6
Қашыр
Тереңкөл
Федоров орманшылығы,
орамдар: 1-25, 27-81
6213
Барлығы:
11512,2
Аудан бойынша барлығы:
14901,2
Павлодар
Ямышев
Ямышев орманшылығы,
орамдар: 22, 23
122
Павлодар
Чернорецк
Чернорецк орманшылығы,
орамдар: 23, 27, 28, 32
365
Павлодар
Павлодар ауылы
Жаңа-Ауыл орманшылығы,
орамдар: 68, 69
38
Аудан бойынша барлығы:
525
Успен
Белоусов
Белоусов ауылдық округі, орман
екпелері (саябақтар, бақтар)
49
Успен
Богатырь
Трофимов орманшылығы,
орамдар: 64, 65, 68, 79
246
Успен
Қозыкеткен
Қозыкеткен ауылдық округі, орман екпелері (саябақ, бақтар)
15
Успен
Ковалев
Ковалев ауылдық округі, орман
екпелері (саябақ, бақтар)
14
Успен
Қаратай
Трофимов орманшылығы,
орамдар: 53, 63, 66
297
Успен
Қаратай
Қаратай ауылдық округі, орман екпелері (саябақ, бақтар)
11
Успен
Қоңырөзек
Қоңырөзек ауылдық округі, орман екпелері (саябақ, бақтар)
33
Успен
Лозов
Лозов ауылдық округі, орман екпелері (саябақ, бақтар)
11
Успен
Надаров
Трофимов орманшылығы,
78-орам

Фермерское хозяйство "Жусупов", лесополоса № 50 (1)
52
Итого:
1073
Качирский
Теренкольский
Специальный земельный фонд
26
Качирский
Теренкольский
Крестьянское хозяйство "Бостекпаев"
9
Качирский
Теренкольский
Крестьянское хозяйство "Омельницкий"
6
Качирский
Теренкольский
Крестьянское хозяйство "Ахметов"
15
Итого:
56
Качирский
Ивановский
Специальный земельный фонд
166
Качирский
Ивановский
Крестьянское хозяйство "Сивухин"
9
Качирский
Ивановский
Фермерское хозяйство "Шматков"
19
Качирский
Ивановский
Крестьянское хозяйство "Ахметов"
18
Качирский
Ивановский
Фермерское хозяйство "Комаров"
18
Качирский
Ивановский
Крестьянское хозяйство "Киялбаев"
5
Качирский
Ивановский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ивановское"
197
Итого:
432
Качирский
Верненский
Специальный земельный фонд
54
Качирский
Верненский
Крестьянское хозяйство "Писегов"
1
Качирский
Верненский
Фермерское хозяйство "Мухамедов"
2
Итого:
57
Качирский
Воскресенский
Специальный земельный фонд
76
Итого:
76
Качирский
Октябрьский
Специальный земельный фонд
7
Качирский
Октябрьский
Фермерское хозяйство "Выборный"
1
Качирский
Октябрьский
Крестьянское хозяйство "Карпенко"
3
Качирский
Октябрьский
Фермерское хозяйство "Сыздыков"
1
Итого:
12
Качирский
Федоровский
Специальный земельный фонд
1
Качирский
Федоровский
Крестьянское хозяйство "Зуенко"
1
Качирский
Федоровский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агро-Даму"
30
Итого:
32
Качирский
Жана-Курлысский
Специальный земельный фонд
6
Качирский
Жана-Курлысский
Товарищество с ограниченной ответственностью Агрофирма "Покровка"
4
Итого:
10
Качирский
Теренкольский
Качирское лесничество,
кварталы: 1, 2, 4-6, 11, 14, 16, 22-31
763
Качирский
Теренкольский
Песчанское лесничество,
квартал 48
5,6
Качирский
Теренкольский
Трофимовское лесничество,
кварталы: 1-52, 54-56, 58-62, 64-66, 69-71, 74
4530,6
Качирский
Теренкольский
Федоровское лесничество, кварталы: 1-25, 27-81
6213
Итого:
11512,2
Итого по району:
14901,2
Павлодарский
Ямышевский
Ямышевское лесничество,
кварталы: 22, 23
122
Павлодарский
Чернорецкий
Чернорецкое лесничество,
кварталы: 23, 27, 28, 32
365
Павлодарский
село Павлодарское
Жана-Аульское лесничество, кварталы: 68, 69
38
Итого по району:
525
Успенский
Белоусовский
Белоусовский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
49
Успенский
Богатырский
Трофимовское лесничество, кварталы: 64, 65, 68, 79
246
Успенский
Козыкеткенский
Козыкеткенский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
15
Успенский
Ковалевский
Ковалевский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
14
1
2
3
4
Успенский
Каратайский
Трофимовское лесничество, кварталы: 53, 63, 66
297
Успенский
Каратайский
Каратайский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
11
Успенский
Конырозекский
Конырозекский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
33
Успенский
Лозовский
Лозовский сельский округ, лесонасаждение (парк, сады)
11
Успенский
Надаровский
Трофимовское лесничество, квартал 78