Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 20 тамыздағы (V сайланған XXXIV сессия) "Павлодар облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" № 288/34 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 311/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қаңтарда № 4246 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 184/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 08.08.2022 № 184/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 20 тамыздағы (V сайланған ХХХІV сессия) "Павлодар облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" № 288/34 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4029 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйектегі "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 30 қыркүйектегі "Звезда прииртышья" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау және серуендету қағидасының 13 және 17 тармақтары алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оспанова
Облыстық мәслихаттың
Хатшысы В. Берковский
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің Ветеринарлық
бақылау және қадағалау
комитетінің Павлодар
облыстық аумақтық
инспекциясының басшысы Р. Нұрбеков
2014 жылғы "12" желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің Павлодар
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті
басшысы Е. Кәмелев
2014 жылғы "12" желтоқсан

О внесении изменения в решение областного маслихата (XXXIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 288/34 "Об утверждении Правил ссодержания и выгула собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 311/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 января 2015 года № 4246. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 8 августа 2022 года № 184/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 08.08.2022 № 184/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О ветеринарии" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХХIV cессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 288/34 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4029, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 сентября 2014 года № 110, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 сентября 2014 года № 110) следующее изменение:
пункты 13 и 17 Правил содержания и выгула собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области, утвержденных указанным решением, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
Председатель сессии А. Оспанова
Секретарь областного
Маслихата В. Берковский
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Павлодарской
областной территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан Р. Нурбеков
12 декабря 2014 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель департамента
по защите прав потребителей
Павлодарской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав
потребителей Е. Камелев
12 декабря 2014 год