Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 270/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қазанда № 4116 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі N 43/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 08.07.2016 N 43/5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, 31-бабының 1-тармағы 14-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 15 маусымдағы "Қазақстан Республикасында Мүгедектер күнiн белгiлеу туралы" № 1224 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес және азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне (2014 жылғы 18 наурыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінде № 24, 25 жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"қазанның екінші жексенбісі - Қазақстан Республикасының Мүгедектер күнi.";
8-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"ағымдағы жылғы жапы білім беру мектеп түлектерінің қатарынан, атап айтқанда:
жан басына шаққандағы табысы ағымдағы жылғы 2 тоқсанының күн көріс минимумының бір есе мөлшерінен аспайтын отбасының балалары;
жетім балалар;";
8-тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) бас бостандығынан айыру мекемелерінен босатылған адамдар.";
9-тармақтың 1) тармақшасында "Халықаралық мүгедектер күніне орай" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күнiне орай" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 сентября 2014 года № 270/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 октября 2014 года № 4116. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 8 июля 2016 года № 43/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 08.07.2016 № 43/5.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6, подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 15 июня 1993 года № 1224 "Об учреждении Дня инвалидов Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2014 года за № 3731, опубликованное 29 марта 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 24, 25) следующие изменения и дополнения:
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"2 воскресенье октября – День инвалидов Республики Казахстан.";
подпункт 9) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"лица из числа выпускников общеобразовательных школ текущего года, а именно:
дети из семей, среднедушевой доход которых во 2 квартале текущего года не превышает однократного размера прожиточного минимума;
дети- сироты;";
пункт 8 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) лица, освободившиеся из мест лишения свободы.";
в подпункте 1) пункта 9 слова "к Международному дню инвалидов" заменить словами "ко Дню инвалидов Республики Казахстан";

9-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"8-тармақтың 9) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, жоғары оқу орындарында оқу кезеңінде тұруға, тамақтануға және тұрғылықты жеріне дейінгі жолақысына екінші деңгейдегі банктерде немесе жеке банктік операцияларының түрлерін жасауға тиісті лицензиясы бар ұйымда жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, Ақсу қаласы аумағында тіркелгенін растайтын құжаты, жеке куәлігінің көшірмесі, білім беру қызметін көрсетуге, студенттің, Ақсу қаласы әкімі мен жоғары оқу орны басшысының қолы қойылған үш жақты келісім-шарттың негізінде 15235 (он бес мың екі жүз отыз бес) теңге мөлшерінде;";
"8-тармақтың 11) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін Ақсу қаласы Ішкі істер бөлімінің тізімі, екінші деңгейдегі банктерде немесе жеке банктік операцияларының түрлерін жасауға тиісті лицензиясы бар ұйымда жеке шоты көрсетілген, Ақсу қаласы аумағында тіркелгенін растайтын құжаты, жеке куәлігінің көшірмесі негізінде 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
10 тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасыА. Оразалин
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев

подпункт 2) пункта 9 дополнить абзацами следующего содержания:
"для категории, указанной в подпункте 9) пункта 8, в период обучения в высших учебных заведениях, на проживание, питание и проезд к месту жительства в размере 15235 (пятнадцать тысяч двести тридцать пять) тенге – на основании заявления с указанием лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, подтверждающего регистрацию жительства на территории города Аксу, копии удостоверения личности, трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, заключенного между студентом, акимом города Аксу и руководителем высшего учебного заведения;";
"для категории, указанной в подпункте 11) пункта 8, в размере 5 месячных расчетных показателей - на основании списка, предоставляемого Отделом внутренних дел города Аксу, с указанием лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, подтверждающего регистрацию жительства на территории города Аксу, копии удостоверения личности;";
пункт 10 исключить.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев